List Prezesa Oddziału Warszawskiego SARP do ...

10 sierpnia br. Prezes OW SARP arch. Jakub Wacławek wystosował do władz m.st. Warszawy list z propozycją zorganizowania konkursu architektonicznego mającego na celu upamiętnienie ofiar katastrofy smoleńskiej.

Oświadczenie ZG SARP w sprawie Hali katowick...

Stowarzyszenie Architektów Polskich z dużym niepokojem śledzi prace renowacyjne prowadzone na obiekcie Hali Spodka w Katowicach.

List Prezesa Oddziału Warszawskiego SARP do ...

List Prezesa Oddziału Warszawskiego SARP do Prezydenta Miasta Katowice

Stanowisko ZG SARP w sprawie Dworca Kolejowe...

Przebudowa dworca kolejowego w Katowicach polegająca w zasadzie na wyburzaniu substancji istniejącej jest dla nas architektów wielkim szokiem.

Nowa księgarnia W-A.pl - w siedzibie SARP O...

Od początku lipca 2010 roku W-A.pl jako jedyny portal architektoniczny w Polsce posiada swoją księgarnię w ścisłym centrum miasta, siedzibie SARP, przy Placu Szczepańskim 6.

8 lipca czwartek godz. 18:00, CSW: PRZESTRZ...

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski uprzejmie informuje, że w czwartek 8 lipca o godz. 18.00 odbędzie się pokaz filmów o architekturze modernistycznej PRZESTRZENIE MIESZKALNE oraz spotkanie z udziałem: prof. Marii Lewickiej, Grzegorza Piątka oraz Gabrieli Świtek.

Architektura wokół nas - zajęcia wakacyjne d...

Muzeum Architektury we Wrocławiu z przyjemnością zaprasza na zajęcia edukacyjne dla dzieci Architektura wokół nas - wakacje z architekturą Wrocławia w tle

Doroczną Integracyjną Nagrodę BDA/SARP im. W...

otrzymali Kalliopi Ousoun-Andreou i Stanimir Zhelyszkov z RWTH Aachen za pracę "Centrum islamskie w Aachen"

Konkurs na opracowanie koncepcji architekton...

Ogłoszenie konkursu realizacyjnego na opracowanie koncepcji architektonicznej sali gimnastycznej - Zespołu Szkół Sportowych w Szczecinie

Promocja książki "Pasja i Pragmatyzm" w Krak...

Ewa i Stefan Kuryłowiczowie oraz wydawca książki "Pasja i Pragmatyzm” zapraszają na spotkanie promocyjne 24 czerwca (czwartek) o godzinie 18.00 w krakowskim Klubie Pauza przy Floriańskiej 18.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę