Stanowisko ZG SARP w sprawie Dworca Kolejowe...

Przebudowa dworca kolejowego w Katowicach polegająca w zasadzie na wyburzaniu substancji istniejącej jest dla nas architektów wielkim szokiem.

Nowa księgarnia W-A.pl - w siedzibie SARP O...

Od początku lipca 2010 roku W-A.pl jako jedyny portal architektoniczny w Polsce posiada swoją księgarnię w ścisłym centrum miasta, siedzibie SARP, przy Placu Szczepańskim 6.

8 lipca czwartek godz. 18:00, CSW: PRZESTRZ...

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski uprzejmie informuje, że w czwartek 8 lipca o godz. 18.00 odbędzie się pokaz filmów o architekturze modernistycznej PRZESTRZENIE MIESZKALNE oraz spotkanie z udziałem: prof. Marii Lewickiej, Grzegorza Piątka oraz Gabrieli Świtek.

Architektura wokół nas - zajęcia wakacyjne d...

Muzeum Architektury we Wrocławiu z przyjemnością zaprasza na zajęcia edukacyjne dla dzieci Architektura wokół nas - wakacje z architekturą Wrocławia w tle

Doroczną Integracyjną Nagrodę BDA/SARP im. W...

otrzymali Kalliopi Ousoun-Andreou i Stanimir Zhelyszkov z RWTH Aachen za pracę "Centrum islamskie w Aachen"

Konkurs na opracowanie koncepcji architekton...

Ogłoszenie konkursu realizacyjnego na opracowanie koncepcji architektonicznej sali gimnastycznej - Zespołu Szkół Sportowych w Szczecinie

Promocja książki "Pasja i Pragmatyzm" w Krak...

Ewa i Stefan Kuryłowiczowie oraz wydawca książki "Pasja i Pragmatyzm” zapraszają na spotkanie promocyjne 24 czerwca (czwartek) o godzinie 18.00 w krakowskim Klubie Pauza przy Floriańskiej 18.

Ewa i Stefan Kuryłowiczowie w Muzeum Archite...

23 czerwca (środa) godz. 18.00 odbędzie się spotkanie promujące książkę poświęconą twórczości Ewy i Stefana Kuryłowiczów pt. "Pasja i pragmatyzm".

Prasowa Okładka Roku - Grandfront 2009

Z przyjemnością informujemy, że "Architektura&Biznes" została wyróżniona (za nr 10/2009) w 8ej edycji konkursu organizowanego przez Izbę Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku - GrandFront 2009, w kategorii czasopisma branżowe.

Ukazała się ósma edycja katalogu "Produkty d...

PRODUKTY DLA ARCHITEKTA”- rocznik, ukazuje się od 2003 roku. Wydawcą jest Firma Wydawniczo-Reklamowa "RAM”, wydawca najlepszego w Polsce pisma dla architektów i projektantów- miesięcznika "Architektura i Biznes”. Koncepcja graficzna i poziom edytorski rocznika - charakterystyczn...

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę