Ogólnopolska Sesja Naukowa SHS

Na prośbę Stowarzyszenia Historyków Sztuki informujemy o Ogólnopolskiej Sesji Naukowej Stowarzyszenia Historyków, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 19-21 listopada.

Galeria Jednego Projektu

Dyrektor Muzeum Architektury we Wrocławiu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Galeria Jednego Projektu, podczas którego projekt rozbudowy i modernizacji lotniska Lublin w Świdniku, przedstawią architekci z warszawskiej pracowni ARE - Grzegorz Stiasny i Jakub Wacławek.

Wykład jubileuszowy Henryka Buszko

Galeria Architektury SARP zaprasza na WYKŁAD JUBILEUSZOWY HENRYKA BUSZKO 29.10.2009 CZWARTEK GODZ. 17.00Galeria Architektury SARP, Katowice, ul. Dyrekcyjna 9

Prezentacja albumu zdjęć poświęconego reklam...

Stowarzyszenie MiastoMojeANim.pL zaprasza na premierę albumu zdjęć Elżbiety Dymnej i Marcina Rutkiewicza, poświęconego problemowi degradacji przestrzeni publicznej przez tzw. reklamę zewnętrzną. Prezentacja odbędzie się w Pawilonie Wystawowym SARP, przy ul. Foksal 2 2 w Warszawie, w czwartek 29 paźd...

Plany inwestycji w Warszawie w najbliższych ...

Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Wieczory przy świecach". Temat spotkania: "Plany inwestycji w Warszawie w najbliższych latach z uwzględnieniem przygotowań do organizacji Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012r."

Zmiany związane z wizytą DANIELA LIBESKINDA ...

ŁODŹ DESIGN FESTIVAL oraz firma RHEINZINK realizująca kampanię “Podążaj za swoją ideą” podtrzymują zaproszenie na wyjątkowe spotkania z Danielem Libeskindem, jedną z największych gwiazd współczesnej architektury.

22 października (czwartek) moomoo architects...

MOOMOO wraz z Allmendinger i Politechniką Łódzką organizują warsztaty dla studentów z projektowania na żywo. Miarka, taśma, skala 1:1 to podstawowe narzędzia którymi będą posługiwali się uczestnicy warsztatów.

23 pażdziernika - piątek, Nowy Sącz w ramach...

Małopolska Okręgowa Izba Architektów wraz z Małopolskim Centrum Kultury "SOKÓŁ" wraz z autorami książki edukacyjnej „Historia pewnego domu – czyli długa opowieść o tym jak na działce wśród zieleni powstał dom dla rodziny” - Joanną Babiarz i Zenonem Remim, zapraszają na wieczór auto...

Artykuł

W czwartym numerze "der architekt", periodyku Bund Deutscher Architekten BDA ukazała się relacja z warsztatów, które odbyły się w ramach Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA-SARP im. Waltera Henna, w dniach 8 -11 maja 2009 w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich.

1 Międzynarodowy Rajd Architektów

Z przyjemnością zapraszamy na 1 Międzynarodowy Rajd Architektów, który odbędzie się 24-25 października 2009 w ramach organizowanego przez Automobilklub Krakowski 43 Rajdu Żubrów.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę