Przegląd dla Młodych Architektów "Young Arc...

Firma ABF i Czeska Izba Architektów przy poparciu uznanych czeskich uczelni technicznych, uprzejmie zapraszają młodych architektów do wzięcia udziału w trzeciej Edycji Przeglądu dla Młodych Architektów "Young Architect Award 2011".

Doroczna Polsko Niemiecka Nagroda Integracyj...

Stowarzyszenie Architektów Polskich zaprasza na uroczystość wręczenia Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA - SARP im. Waltera Henna. Ceremonia rozdania nagród odbędzie się 16 maja (poniedziałek) o godzinie 13.00 w Pawilonie Wystawowym SARP w Warszawie, przy ul. Foksal 2.

Spotkanie z Romualdem Loeglerem

Fundacja Twórców Architektury i Klub 13 Muz zapraszają na spotkanie z autorem projektu rozbudowy Teatru Polskiego w Szczecinie arch. Romualdem Loeglerem.

Krakowski Oddział SARP zaprasza na kolejną w...

Serdecznie zapraszamy na kolejną wycieczkę organizowaną przez SARP Oddział Kraków. Kolejnym miastem, które będziemy razem zwiedzać będzie PRAGA.

SARP Oddział Kraków zaprasza na kolejną Arc...

Krakowski Oddział SARP zaprasza na wiosenny Bal Architekta, który odbędzie się 20 maja (piątek) o godzinie 20.00 - "Bar 7", Rynek Główny 7.

7-8 maja w Centrum Nauki Kopernik - wielkie ...

Jak wyobrażasz sobie świat za 20 albo 50 lat? Czy są w nim samochody-roboty i domy z silnikami rakietowymi? A może podmorskie osiedla i kosmobusy na Marsa? LEGO zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na wielkie budowanie z prawie miliona klocków LEGO pod hasłem „Podróż do przyszłości z LEGOR...

Pomoc dla Japonii

Pomoc dla Japonii - Charytatywna aukcja rysunków architektonicznych.

Apel

W związku z projektem budowy szkoły na Haiti i udziałem architektów polskich w tym przedsięwzięciu prosimy o przekazanie 1% Waszych podatków dochodowych na ten cel.

Mistrzostwa Polski architektów w maratonie

Wszystkich Architektów amatorów biegania serdecznie zapraszamy do udziału w Pierwszych Mistrzostwach Polski Architektów w Maratonie. 16. października 2011r. w ramach Maratonu Poznańprowadzona będzie dodatkowa, odrębna klasyfikacja Architektów. By wziąć udział w Mistrzostwach Polski Architektów, nal...

Konferencja - Warszawa

Miesięcznik Architektura-murator oraz Ambasada Królestwa Niderlandów w Warszawie zapraszają na konferencję: "GDZIE PRZESZŁOŚĆ STYKA SIĘ Z PRZYSZŁOŚCIĄ REWITALIZACJA I ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ - MIEJSKIE STRATEGIE ARCHITEKTURY XXI WIEKU"

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę