Ewa i Stefan Kuryłowiczowie w Muzeum Archite...

23 czerwca (środa) godz. 18.00 odbędzie się spotkanie promujące książkę poświęconą twórczości Ewy i Stefana Kuryłowiczów pt. "Pasja i pragmatyzm".

Prasowa Okładka Roku - Grandfront 2009

Z przyjemnością informujemy, że "Architektura&Biznes" została wyróżniona (za nr 10/2009) w 8ej edycji konkursu organizowanego przez Izbę Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku - GrandFront 2009, w kategorii czasopisma branżowe.

Ukazała się ósma edycja katalogu "Produkty d...

PRODUKTY DLA ARCHITEKTA”- rocznik, ukazuje się od 2003 roku. Wydawcą jest Firma Wydawniczo-Reklamowa "RAM”, wydawca najlepszego w Polsce pisma dla architektów i projektantów- miesięcznika "Architektura i Biznes”. Koncepcja graficzna i poziom edytorski rocznika - charakterystyczn...

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastru...

Wymagane dokumenty i oświadczenia należy składać lub przesyłać do 25 czerwca 2010 r.

Rusza "1000 złotych normy" - inauguracja na ...

Serdecznie zapraszamy na wystawę inicjującą przedsięwzięcie "1000 złotych normy” i towarzyszącą jej czwartą - specjalną - edycję wrocławskiej PechaKucha Night!

Spotkanie informacyjno-doradcze: "Rewitaliza...

Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie zaprasza na Spotkanie informacyjno-doradcze: "Rewitalizacja w przestrzeni publicznej"

Prasowa Okładka Roku GrandFront 2009

Z przyjemnością informujemy, że "Architektura-murator" została wyróżniona (za nr 8/2009) w 8ej edycji konkursu organizowanego przez Izbę Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku - GrandFront 2009, w kategorii czasopisma hobbystyczne.

Wielka Majówka Muzeum

Muzeum Historii Żydów Polskich zaprasza na Wielką Majówkę. Szczegóły w załączniku.

17 maja (poniedziałek) - wieczór wspomnienio...

Wśród osób, które zgodziły się podzielić z nami swoimi refleksjami, są m.in.: Marek Cichocki, Jacek Kopciński, Alicja Pacewicz, Kazimierz Michał Ujazdowski, Liliana Sonik, Bogdan Zdrojewski.

28 maja w Gdańsku - szkolenie dla architektó...

Wortal Sztuka-Architektury.pl, Muzeum Architektury we Wrocławiu oraz Buro Happold zapraszają architektów, studentów architektury oraz wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie z zasad projektowania architektonicznego zgodnego z obowiązującym już w wielu krajach systemem wielokryterialnej o...

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę