Wernisaż konkursu: Architektura Roku Wojewód...

03.11.2011, czwartek godz. 18.00 Wernisaż wystawy pokonkursowej: Architektura Roku Województwa Śląskiego 2011 oraz Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2011

13 października (czwartek) wykład Helmuta Ja...

Wykład Helmuta Jahna poświęcony będzie jego doświadczeniom z budową Sony Center i kompleksową re-urbanizacją Placu Poczdamskiego.

Europe 40 Under 40

Stowarzyszenie Architektów Polskich uprzejmie informuje, że ruszyła kolejna - czwarta już edycja projektu "Europe 40 Under 40".

Polska reprezentacja w Radzie UIA

Z przyjemnością informujemy, że podczas Kongresu UIA, który odbył się w dniach 29.09 – 1.10. 2011 w Tokio, w skład Rady Międzynarodowej Unii Architektów – Region II, weszli arch. JERZY GROCHULSKI, Prezes SARP oraz arch. KRZYSZTOF BOJANOWSKI, Wiceprezes SARP. Wiceprezydentem Regionu II zo...

12 października (środa) Świetlna rewolucja -...

Austriacki wynalazca i konstruktor Theodor Pushkarski, po ponad dziesięciu latach poszukiwań i współpracy z wieloma ośrodkami naukowymi na świecie wprowadza w tym roku na rynek prawdziwie rewolucyjny w skali świata wynalazek - "INSTANTDAYLITE" - oprawę oświetleniową emitującą światło o charakterysty...

Dolnośląski Festiwal Architektury

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Architektury (DoFA'11), który odbędzie się w dniach 30 września-7 października.

Prezentacja i debata "MIASTO MODERNISTYCZNE"...

W imieniu Zarządu Oddziału Poznańskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich, zapraszamy na prezentacje i debatę "MIASTO MODERNISTYCZNE" zorganizowaną z okazji 125-lecia działalności stowarzyszeń architektonicznych w Wielkopolsce "Architekci i ich miasta. Architekci i ich domy".

Nagroda Ministra Kultury dla Roberta Koniecz...

19 września br. wręczone zostały doroczne Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Bogdana Zdrojewskiego. Nagrodę w dziedzinie architektury otrzymał Robert Konieczny.

Wyjazd naukowo-badawczy

Krakowski Oddział SARP zaprasza na kolejny wyjazd naukowo-badawczy z cyklu: Śladami architektury – MONACHIUM

Wystawa fotografii - Śladami architektury. W...

Krakowski Oddział SARP zaprasza na wystawę fotografii: Śladami Architektury. Wiedeń.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę