Regaty III. Graphisoft Epitet Regatta 2010

Stowarzyszenie Architektów Węgierskich serdecznie zaprasza architektów do wzięcia udziału w regatach ”III. Graphisoft Epitet Regatta 2010” na jeziorze Balaton, w dniach 4-6 czerwca. Program regat w załączeniu.

Startuje Akcja kreacja 2010

Już 20 marca w Zamku Ujazdowskim (Budynek Laboratorium) o godzinie 10.00 startuje happening Akcja kreacja. Projektowanie na żywo.

Odszedł arch. Kazimierz Piechotka

Oddział Warszawski ze smutkiem informuje, że 6 marca 2010 roku zmarł arch. Kazimierz Piechotka - jeden z nestorów warszawskiego środowiska architektonicznego. Pożegnamy go w poniedziałek 15 marca o godz. 13.20 w drewnianym kościele na Cmentarzu Bródnowskim.

Pilne ogłoszenie o naborze

Na prośbę Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Olgierda Dziekońskiego, publikujemy ogłoszenie o naborze na stanowisko Dyrektora Departamentu Gospodarki Przestrzennej w Ministerstwie Infrastruktury.

Modelowanie parametryczne a zrównoważony roz...

9 marca br. o godz. 12:15 w sali Noakowskiego na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 55 w Warszawie.

List Przewodniczącego Komitetu Architektury ...

List Przewodniczącego Komitetu Architektury i Urbanistyki PAN w sprawie Polskiej Polityki Architektonicznej skierowany do Polskiej Rady Architektury i Stowarzyszenia Architektów Polskich

1% podatku to więcej niż jeden posiłek dla g...

Zarząd Główny SARP jako jeden z darczyńców Fundacji "Pożywienie Darem Serca” zachęca do odpisania 1% podatku na rzecz głodnych dzieci.

II Mistrzostwa Architektów w Narciarstwie - ...

SARP O/Rzeszów zaprasza do udziału w zawodach narciarskich, które odbędą się na stoku Chyrowa-Ski w dniach 1 - 2 marca 2010.

Prof. Stefan Kuryłowicz reprezentantem Europ...

Architekt Stefan Kuryłowicz ze stołecznej pracowni APA Kuryłowicz & Associates został powołany przez sekretarza generalnego ONZ - Ban Ki Muna, jako jedyny Europejczyk do komitetu doradczego ds. przebudowy siedziby ONZ w Nowym Jorku. Dodać należy, że krajów członkowskich jest ponad 190 a Komitet jest...

Ruszyła zbiórka publiczna na pomoc ofiarom t...

Zgodnie z decyzją nr 9/2010 wydaną przez MSWiA PAH rozpoczyna zbiórkę, której celem jest zebranie środków na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti poprzez zapewnienie dostępu do wody, odpowiednich warunków sanitarnych i higienicznych; opiekę medyczną, zabezpieczenie dostępu do żywności, a także za...

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę