Wykład - Muzeum Sztuki Nowoczesnej

"Archiwum i utopia w XX wieku""Ideologiczny antyk I: Archeologia porażki"wykład: 6 maja (czwartek), godz. 18.00

Wykład prof. Jana Gehla - "Życie między budy...

10 maja br. o godz. 18.00 w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie (sala "Pod Kruki") odbędzie się wykład prof. Jana Gehla - światowej sławy architekta i teoretyka urbanistyki, wykładowcy licznych prestiżowych uczelni, m.in. Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych w Kopenhadze.

Nagrody OW SARP za najlepszą pracę dyplomową...

Nagroda OW SARP za najlepszą pracę dyplomową na WA PW dla Marcina Pajewskiego za pracę Biblioteka Politechniki Warszawskiej przy Wydziale Architektury promotor prof. Stefan Wrona

Konferencja: Idea Zrównoważonego Rozwoju w U...

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji: Idea Zrównoważonego Rozwoju w Urbanistyce. Duńskie i Polskie doświadczenia w tworzeniu koncepcji zrównoważonego rozwoju Program w załączniku.

15 kwietnia (czwartek) Pożegnalny koncert na...

Pamięci Lecha i Marii Kaczyńskich oraz Tomasza Merty jest dedykowane spotkanie „Spieszmy się kochać ludzi”, które odbędzie się 15 kwietnia o godz. 20.00 na Zamku Królewskim w Warszawie.

Msza Św. w intencji Ofiar katastrofy

Dnia 13 kwietnia (wtorek) o godzinie 17:00 w Kościele Środowisk Twórczych przy pl. Teatralnym 18 w Warszawie, odbędzie się Msza Święta w intencji ofiar katastrofy samolotu prezydenckiego. Będzie ona poświęcona osobom blisko związanym ze światem kultury i sztuki: Tomaszowi Mercie - Podsekretar...

Msza Św. w intencji Tomasz Merty Podsekretar...

16 kwietnia br. (piątek) o godzinie 12 w Warszawskiej Bazylice Archikatedralnej pod wezwaniem Męczeństwa św. Jana Chrzciciela przy ulicy Świętojańskiej odprawiona będzie Msza Święta za duszę Śp. Tomasza Merty, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Generalnego Konser...

Regaty III. Graphisoft Epitet Regatta 2010

Stowarzyszenie Architektów Węgierskich serdecznie zaprasza architektów do wzięcia udziału w regatach ”III. Graphisoft Epitet Regatta 2010” na jeziorze Balaton, w dniach 4-6 czerwca. Program regat w załączeniu.

Startuje Akcja kreacja 2010

Już 20 marca w Zamku Ujazdowskim (Budynek Laboratorium) o godzinie 10.00 startuje happening Akcja kreacja. Projektowanie na żywo.

Odszedł arch. Kazimierz Piechotka

Oddział Warszawski ze smutkiem informuje, że 6 marca 2010 roku zmarł arch. Kazimierz Piechotka - jeden z nestorów warszawskiego środowiska architektonicznego. Pożegnamy go w poniedziałek 15 marca o godz. 13.20 w drewnianym kościele na Cmentarzu Bródnowskim.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę