Apel

W związku z projektem budowy szkoły na Haiti i udziałem architektów polskich w tym przedsięwzięciu prosimy o przekazanie 1% Waszych podatków dochodowych na ten cel.

Mistrzostwa Polski architektów w maratonie

Wszystkich Architektów amatorów biegania serdecznie zapraszamy do udziału w Pierwszych Mistrzostwach Polski Architektów w Maratonie. 16. października 2011r. w ramach Maratonu Poznańprowadzona będzie dodatkowa, odrębna klasyfikacja Architektów. By wziąć udział w Mistrzostwach Polski Architektów, nal...

Konferencja - Warszawa

Miesięcznik Architektura-murator oraz Ambasada Królestwa Niderlandów w Warszawie zapraszają na konferencję: "GDZIE PRZESZŁOŚĆ STYKA SIĘ Z PRZYSZŁOŚCIĄ REWITALIZACJA I ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ - MIEJSKIE STRATEGIE ARCHITEKTURY XXI WIEKU"

Europejska Nagroda Miesa van der Rohe

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11 kwietnia ogłoszono laureata tegorocznej edycji Europejskiej Nagrody Miesa van der Rohe, przyznawanej co dwa lata w dziedzinie architektury współczesnej. W tym roku do Nagrody nominowano 343 realizacje z 33 krajów.

Prelekcja

"Rola urbanisty i architekta w procesie inwestycyjnym w świetle Ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami".

IWD Italian Workshop Design Woodmaking: Chai...

Uprzejmie informujemy, że w ramach tygodnia włoskich warsztatów projektowych Italian Workshop Design, organizowanych w dniach 5-10 czerwca br. w Udine we Włoszech, odbędzie się także konkurs dla młodych projektantów.

XX Mistrzostwa Polski Architektów w Narciars...

W dniach 11-13 marca stok Kotelnica w Białce Tatrzańskiej przeistoczył się w arenę zmagań dziewięćdziesięciu architektów z całej Polski, którzy przybyli ostro negocjować o zwycięstwo w ramach XX Mistrzostw Architektów w Narciarstwie Alpejskim.

XXII Karkonoskie Spotkania Architektoniczne ...

Zarząd Oddziału w Jeleniej Górze informuje, iż przystąpił do organizacji XXII Karkonoskich Spotkań Architektonicznych KASA 2011. Tegoroczne Spotkania mają na celu dokonanie przeglądu realizacji architektonicznych z lat 2008-2010 na terenie byłego województwa jeleniogórskiego i wybór "MISTERA roku 2...

Debata urbanistyczna - politycy vs architekc...

W dniu 9.02.2011 w Parlamencie Europejskim odbyła się dyskusja pomiędzy politykami oraz światowej sławy architektami na temat nowych trendów w urbanistyce zorganizowana przez Intergrupę URBAN, której pracom przewodniczy Jan Olbrycht.

Święto patrona architektów Św. Józefa

W DUSZPASTERSTWIE ŚRODOWISK TWÓRCZYCH Kościół pw. św. Andrzeja Apostoła i św. Brata Alberta na Placu Teatralnym 18 w Warszawie Msza Święta w dniu 20 marca 2011 roku o godz. 10.30 Po Mszy wykład z prezentacją twórczości Prof. dr arch. Konrada Kuczy-Kuczyńskiego nt.: WSPÓŁCZESNE TEND...

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę