Zapraszamy na konferencję prasową z Danielem...

W ramach realizowanej przez RHEINZINK kampanii “Podążaj za swoją ideą” zapraszamy Państwa na dwa inspirujące spotkania z arch. Danielem Libeskindem.

Polska premiera domu projektu Moomoo Archite...

Po światowej premierze w Rotterdamie, w trakcie Łódź Design Festival odbędzie się premiera domu zaprojektowanego przez MOOMOO dla Wallpaper. Zapraszamy 17 października o godz. 20.00 – Allmendinger, ul. Łąkowa 11 Łódź.

Polecamy

Polecamy bezpłatne obejrzenie filmu "HOME" (93min.), którego autorem jest Yann Arthus-Bertrand - założyciel i szef Fundacji GoodPlanet

Newsletter World Habitat Award

Fundacja BARKA laureatem World Habitat Award.Szczegóły na stronie: http://www.worldhabitatawards.org/

IV Lubuskie Spotkania Architektów z Konserwa...

W ramach Spotkań odbędzie się Sesja Naukowa „Architektura na obszarach objętych ochroną konserwatorską - kreatywna kontynuacja czy bierne naśladownictwo?”.

Światowy Dzień HABITATU / Światowy Dzień Arc...

Warszawskie Biuro ONZ HABITAT, Stowarzyszenie Architektów Polskich i Towarzystwo Urbanistów Polskich zapraszają na wspólne świętowanie tego dnia w Pawilonie SARP, ul. Foksal 2 (Pałac Zamoyskich)

Światowy Dzień Architektury

List Prezesa UIA, Louise Cox z okazji Światowego Dnia Architektury

30 września (środa) Muzeum Architektury we W...

Muzeum Architektury we Wrocławiu zaprasza na otwarcie wystawy prac firmy architektonicznej Stabil, w środę 30.09. o godz. 17ej w siedzibie Muzeum przy ul. Bernardyńskiej 5.

List Stowarzyszenia Architektów Polskich do ...

Warszawa, dnia 16 września 2009 r. List Stowarzyszenia Architektów Polskich do UCZESTNIKÓW KONGRESU KULTURY POLSKIEJ Szanowni Państwo, Kondycja naszego przestrzennego otoczenia decyduje o standardzie i jakości życia człowieka. Ład przestrzenny, harmonia w środowisku; jakość krajobrazu, przest...

Biuletyn UIA

Najnowszy numer newslettera UIA

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę