LittlEATaly

Zapraszamy Państwa do udziału w evencie "LittlEATaly", który odbędzie się w dniach 7 - 9 września 2012 r. w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto", przy ul. Kościuszki 15 w Wieliczce.

APEL O POMOC DLA POSZKODOWANYCH PRZEZ TRĄBĘ ...

14 lipca br. w godzinach popołudniowych nad powiatem tucholskim przeszła nawałnica. Gmina Gostycyn jest jedną z gmin, które ucierpiały w wyniku przejścia trąby powietrznej. Największe straty poniosły nieruchomości położone w miejscowościach Bagienica i Kamienica.

Powódź - Rosja

Szanowni Koledzy, Stowarzyszenie Architektów Polskich z głębokim smutkiem przyjęło wiadomość o tragicznej powodzi na Kubaniu, w której życie straciło tak wiele osób i która spowodowała nieobliczalne straty materialne. Każda klęska żywiołowa jest dramatem dotykającym bezpośrednio ludzi i dziedzic...

Centrum Architektury zaprasza na pierwsze wy...

To wystawa chodzona ("walkhibition"), zaaranżowana na terenie warszawskiego osiedla Za Żelazną Bramą, będącego ambitną próbą realizacji postulatów Karty Ateńskiej z 1933 roku.

Warsztaty projektowe M4_RAKOWIEC_METAMORFOZY...

Projektowanie przekształceń konkretnych mieszkań znajdujących się na terenie warszawskiego osiedla Rakowiec. Koncepcje będą wykonywane w oparciu o konkretne potrzeby przedstawione przez mieszkańców. Praca podczas warsztatów będzie oparta przede wszystkim na rozmowach i wykonywaniu makiet. ...

Centrum Architektury zaprasza na wydarzenia ...

Le CorbusYear to program artystyczno-edukacyjny, organizowany z okazji 125. rocznicy urodzin architekta w czterech miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Tarnowie i Wrocławiu, od 15 lipca do października 2012 roku.

Benefis Tadeusza Baruckiego

13 czerwca 2012, o godzinie 12.00, w hali Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej rozpocznie się uroczysty Benefis Tadeusza Baruckiego. Organizatorami uroczystości są Stowarzyszenie Architektów Polskich – Oddział Białystok oraz Wydział Architektury Politechniki Białostockiej. Benefis ...

Akademia Małego Architekta zaprasza na czerw...

Przed nami ostatni w tym roku szkolnym miesiąc warsztatów w Akademii Małego Architekta w Centrum Łowicka w Warszawie.

Pierwsza rocznica śmierci Stefana Kuryłowicz...

6 czerwca br. (środa) o godzinie 15.00 w Kościele Seminaryjnym Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, odprawiona zostanie Msza Święta w intencji Śp. Śp. Stefana Kuryłowicza i Jacka Syropolskiego.

Sprawa dot. założeń do projektu ustawy Prawo...

Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej rozpoczęło pracę nad nowymi regulacjami mającymi służyć usprawnieniu procesu inwestycyjnego, zastępując obecnie obowiązujące przepisy Prawa Budowlanego i Ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę