Nagrody Ministra Budownictwa

Wzorem lat poprzednich w roku 2007 przyznawane będą nagrody i wyróżnienia Ministra Budownictwa za prace dyplomowe, doktorskie, habilitacyjne i publikacje w dziedzinach architektury, budownictwa, urbanistyki, gospodarki mieszkaniowej i komunalnej, ekonomiki budownictwa i inwestycji oraz nieruchomości...

III Międzynarodowa Konferencja Programu Robo...

W sobotę 6 października 2007 r., w siedzibie ZG SARP przy ul. Foksal 2 w Warszawie odbędzie się III Międzynarodowa Konferencja Programu Roboczego UIA "Miejsca Duchowe": „Architektura – bezgłośny przekaz głośnych emocji”.

Architektoniczne punkty odniesienia - Honoro...

Wystawa w Warszawie 9-17 października 2007. Pawilon Wystawowy SARP, ul. Foksal 2.

Biuletyn UIA

Najnowszy numer newslettera UIA

Nagroda Barbary Cappochin 2007 przyznana

Tegoroczna Międzynarodowa Nagroda Barbary Cappochin została przyznana fińskiemu architektowi Mattiemu Sanaksenaho za kaplicę Św. Henryka na wyspie Hirvensalo, w Turku.

Konferencja – Światowe Dni Zrównoważon...

W dniach 5-7 marca 2008 r., w Wels w Austrii odbędzie się Konferencja w ramach Światowych Dni Zrównoważonej Energetyki.

Mieszkać w maszynie. Program sesji towarzysz...

Mieszkać w maszynie. Program sesji towarzyszącej zamknięciu wystawy Betonowe dziedzictwo. Od Le Corbusiera do blokersów czwartek 4 października, godz. 14:00 - 22:00 sala widowiskowa w Galerii Laboratorium CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie.

Zdrowie i bezpieczeństwo w przemyśle budowla...

W dniach 21-22 lutego 2008 r., w barcelońskim Word Trade Center odbędzie się I Europejska Konferencja poświęcona zdrowiu i bezpieczeństwu w przemyśle budowlanym.

Światowy Dzień Architektury - 1 października...

1 października 2007 r. przypada Światowy Dzień Architektury. Tegoroczne obchody odbywać się będą pod hasłem: „Transmitting zero CO2 emission architecture”.

Msza Św. w I rocznicę śmierci arch. TADEUSZA...

3 października (środa) o godz. 16.30 w pierwszą rocznicę śmierci arch. TADEUSZA KŁOSA wieloletniego Przewodniczącego Głównej Komisji Rewizyjnej ZG SARP, zostanie odprawiona Msza Św. w Kościele Św. Krzyża – Kaplica Najświętszej Marii Panny; Warszawa ul. Krakowskie Przedmieście 3....

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę