Prośba

Szanowni Państwo,W Zabrzu zakładamy stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych oraz trudnej młodzieży. Jesteśmy w trakcie rejestracji w sądzie.Chcemy zebrać środki na budowę ośrodka rehabilitacyjnego i socjoterapeutycznego dla dzieciaków. W ośrodku chcemy prowadzić rehabilitację ruchową dla dzie...

Mistrzostwa Świata Architektów 2008 (WAM)

W dniach 24-27 stycznia 2008 odbędą się Mistrzostwa Świata Architektów (World Architectes Master 2008) w Kleinwalsertal, Austria. Więcej informacji na stronie www.world-architects.com – link WAM Open 2008.

Publiczna debata na temat "Histotyczna ruina...

Towarzystwo Opieki nad Zabytkami informuje, że 12 stycznia 2008 r. (sobota) o godzinie 12.00 w Podchorążówce (Łazienki Królewskie) odbędzie się publiczna debata na temat "Histotyczna ruina - konserwować, czy odbudowywać?"

Spotkanie z cyklu Architektura współczesna. ...

dr hab. Jeremi Królikowski - Fenomenologia architektury. Wtorek 8 stycznia godz. 18.00. Narodowa Galeria Sztuki – Zachęta.

Seminaria FTA na Targi Budma 2008

REWITALIZACJA, organizatorzy FTA, MTP BUDMA MA DOM: WSPÓŁCZESNE BUDOWNICTWO WIELORODZINNE W POLSCE

Spotkanie z prof. Lechem Kłosiewiczem

Spotkanie w PR II z prof. Lechem Kłosiewiczem - poniedziałek 7 stycznia o godz. 15.30

Biuletyn ACE nr 18

Polecamy wszystkim zainteresowanym przesłany z ACE (Rady Architektów Europy) biuletyn nr 18 Platformy Budownictwa EPBD

Wystawa „Coop HIMMELB(L)AU. Beyond the...

Wystawa „Coop HIMMELB(L)AU. Beyond the blue” została zaprojektowana specjalnie z myślą o sali wystawowej Muzeum Sztuki Stosowanej w Wiedniu.

Europejska Konferencja na temat Sprawności E...

W imieniu organizatorów zapraszamy na Europejską Konferencję na temat Sprawności Energetycznej, która odbędzie się w dniach 5-7 marca 2008 r. w Wels w Austrii, w ramach Światowych Dni Zrównoważonej Energetyki.

Expocomfort MCE 2008

W dniach 11-15 marca 2008 r. w Mediolanie odbędą się targi handlowe Mostra Convengo Expocomfort 2008 – MCE, których organizatorem jest Fiera Milano. Partnerem targów jest Międzynarodowa Unia Architektów (UIA), która wraz ze swymi ekspertami zorganizuje serię tematycznych wykładów.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę