Zaproszenie - relikwie św. Tomasza Apostoła...

W dniu 10 października 2007 roku, o godz. 18.30, Arcybiskup Archidiecezji Lanciano – Ortona Carlo Ghidelli przekaże naszej Parafii relikwie św. Tomasza Apostoła.

Wernisaż wystawy "Malowanie - poezja krajobr...

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Wybrzeże w Gdańsku zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa architekta Andrzeja Walickiego pod tytułem "Malowanie - poezja krajobrazu".

Vitra World 2007 w Pawilonie Wystawowym SARP

Vitra zaprasza na wystawę - Vitra World. Zaprezentowane zostaną klasyczne, legendarne już meble stworzone między innymi przez Charlesa i Raya Eamesów, Vernera Pantona, Georga Nelsona, Isamu Noguchi`ego, Franka Gehry’ego oraz współczesne projekty Maartena Van Severena, braci Bouroullec, Phillip...

Międzynarodowe warsztaty planistyczne - Wars...

W dniach 20 – 30 września pod patronatem Prezydenta m. st. Warszawy odbywają się międzynarodowe warsztaty planistyczne, których tematem jest partycypacja społeczna w kształtowaniu przestrzeni miejskiej. Celem

Konferencja „Revaluing Construction 20...

Na prośbę Ministerstwa Budownictwa zamieszczamy informację o międzynarodowej konferencji „Revaluing Construction 2007 – Crossing Boundaries”, która odbędzie się w dniach 9-10 października 2007 r. w Kopenhadze i w Malmö.

OŚWIADCZENIE

W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami na temat przyjęcia łapówki przez „krakowskiego architekta” Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich oświadcza, że w tym momencie nie możemy w sposób formalny stwierdzić, czy osoba ta jest projektującym architektem i czy jest c...

Ministerstwo Budownictwa informuje o wydarze...

27 - 30 października 2007 targi materiałów budowlanych, mebli oświetlenia, narzędzi ochrony środowiska w Hongkongu.

24 września br. (poniedziałek) o godz. 17.00...

w siedzibie Władz Miasta przy ul. Miodowej 6/8 sala nr 59, odbędzie się publiczna dyskusja, której tematem wiodącym będzie odpowiedź na pytanie: Co należy zrobić w Warszawie aby zdążyć z przygotowaniami do Euro 2012.

II edycja Wystawy „Młodzi w Architektu...

Pielgrzymka ludzi kultury

Kościół Środowisk Twórczych pw. św. Brata Alberta i św. Andrzeja Ap zaprasza do wzięcia udziału w pielgrzymce ludzi kultury.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę