Światowy Dzień Habitatu 3.10.2007

Warszawskie Biuro UN-HABITAT zaprasza do wzięcia udziału w polskich obchodach Światowego Dnia Habitatu, w dniu 3 października 2007 r. (środa) w Warszawie.

Międzynarodowa Konferencja Dzień Barwy

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza na Międzynarodową Konferencję Dzień Barwy, która odbędzie się 23 października 2007 roku w siedzibie Instytutu.

Architekt Miasta w Szczecinie

W nawiązaniu do ogłoszonego przez Gminę Miasto Szczecin konkursu na stanowisko ARCHITEKTA MIASTA, z-ca Prezydenta Miasta Szczecin Krzysztof Nowak oraz SARP Oddział Szczecin zapraszają architektów i urbanistów na spotkanie, którego tematem będzie przedstawienie funkcji i zadań Architekta Miasta w now...

Karta Lipska nt. Zrównoważonych Miast Europe...

W dniach 24-25 maja 2007 r. w Lipsku (Niemcy) odbyło się Nieformalne Spotkanie Ministrów Państw Członkowskich Unii Europejskiej ds. Spójności Terytorialnej i Rozwoju Miast.

Rząd przyjął założenia polityki przestrzenne...

Rząd przyjął we wtorek dokument dotyczący założeń polityki przestrzennej kraju na lata 2008-2033, przygotowany przez resort rozwoju regionalnego - poinformowało Centrum Informacyjne Rządu.

Seminarium - "Praktyka sędziowania w konkurs...

Stowarzyszenie Architektów Polskich kontynuując cykl seminariów skierowanych do sędziów konkursowych (lecz niewyłącznie) pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych na III seminarium w tym cyklu

Dworcowi PKP w Katowicach grozi wyburzenie

List otwarty do władz lokalnych, regionalnych i państwowych odpowiedzialnych za decyzje w sprawie katowickiego dworca PKP

Konferencja prasowa inaugurująca IV edycję k...

W imieniu Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy i Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji serdecznie zapraszamy na spotkanie prasowe inaugurujące IV edycję konkursu Warszawa Bez Barier.

Kongres i warszataty "TOP DOWN / BOTTOM UP"

Kongres i warsztaty odbędą się w dniach 20-30 września w Warszawie pod patronatem Prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz. Warsztaty są częścią procesu rewitalizacji Pragi Północ i Żoliborza - przewiduje się znaczny udział społeczności lokalnych.

Wystawa JEMS Architekci w Muzeum Architektur...

Dyrektor Muzeum Architektury zaprasza na otwarcie wystawy: JEMS ARCHITEKCI 9 projektów i 9 realizacji - w czwartek 31 maja 2007 o godzinie 17.00 – Muzeum Architektury Wrocław ul. Bernardyńska 5

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę