Magazyn informacyjny EPBD Buildings Platform

EPBD Buildings Platform (www.buildingsplatform.org/cms/) to inicjatywa Komisji Europejskiej w ramach programu Inteligentna Energia - Europa (2003-2006). Ten informacyjny magazyn adresowany jest do projektantów, doradców i ekspertów z agencji energetycznych, do grup interesu oraz twórców polityk kraj...

Co dzisiaj znaczy projektować? Sympozjum w K...

Jakie znaczenie ma projektowanie dzisiaj w kontekście dramatycznych zmian zachodzących w naszym środowisku? Co można projektować? Te pytania będą przewodnim tematem nowego programu studiów magisterskich SPACE, przygotowywanego przez Zollverein School, a także tematem sympozjum, jakie odbędzie się 5 ...

Programy o architekturze w TVP Kultura

Emisja kolejnego programu o architekturze w TVP Kultura odbędzie się 01.08.'07. Odcinek 4 - Zagęszczać - nie zagęszczać? Uczestnicy rozmowy: Magdalena Staniszkis, Ryszard Jurkowski, Grzegorz Stiasny.

„Lublin Master Class” 2007: Międ...

Europejskie laboratorium projektowania urbanistycznego Stadslab przy Akademii Architektury i Planowania Urbanistycznego Fontys w Tilburgu (Holandia) ogłasza nabór na międzynarodowe warsztaty „Lublin Master Class”, mające na celu opracowanie ekspertyzy dotyczącej urbanistycznej strategii ...

Oferta edukacyjna Uniwersytetu w Saint-Étien...

Uniwersytet w Saint-Étienne informuje o swojej ofercie edukacyjnej, dotyczącej zawodowych studiów magisterskich „Przestrzeń publiczna: design, architektura, praktyki”.

XV Międzynarodowy Festiwal Architektoniczny ...

Związek Architektów Rosyjskich zaprasza zagranicznych architektów, designerów i budowniczych do wzięcia udziału w XV Międzynarodowym Festiwalu Architektonicznym „Zodchestvo 2007”, który odbędzie się w Moskwie, w Centralnej Hali Wystawowej „Manege”, w dniach 18-21 października...

VI Międzynarodowa Konferencja SACROEXPO - po...

W dniach 16-18 czerwca 2007r. w Kielcach odbyła się VI Międzynarodowa Konferencja SACROEXPO poświęcona architekturze i sztuce sakralnej pod hasłem „Kościół potrzebuje sztuki”

Programy o architekturze w TVP Kultura

17 lipca br. godz. 20.02 - odc. 2, Muzea czy parki tematyczne? (goście: J.Grochulski, J. Halbersztadt, H. Wróblewska) 25 lipca br. godz. 20.02 - odc. 3, Budownictwo społeczne (goście: A.Chołdzyński, M.Płażyński, A.Pociej)

Seminarium "Parki i ogrody tematyczne jako m...

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium "Parki i ogrody tematyczne jako miejsce spotkań między kulturami" organizowanym przez Politechnikę Wrocławską we współpracy z Gminą Wrocław, w dniach 8-9 października 2007, na Politechnice Wrocławskiej.

Światowy Dzień Habitatu 3.10.2007

Warszawskie Biuro UN-HABITAT zaprasza do wzięcia udziału w polskich obchodach Światowego Dnia Habitatu, w dniu 3 października 2007 r. (środa) w Warszawie.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę