Wystawa z cyklu "Architektoniczne punkty odn...

Multimedialna wystawa z cyklu "Architektoniczne punkty odniesienia - Honorowa Nagroda SARP 1966-2006" - Katowice 12-20 listopada br. Galeria Architektury SARP, Katowice ul. Dyrekcyjna 9

XI Warsztaty projektowe - Koncepcja kreacji ...

Zapraszamy do wzięcia udziału w XI warsztatach projektowych - Koncepcja kreacji krajobrazu otoczenia Stadionu Narodowego. CSW Zamek Ujazdowski, 6-9 XI 2007.

Przyznano Nagrody Ministra Budownictwa

W poniedziałek 29 października Br. Minister Budownictwa Mirosław Barszcz wręczył nagrody za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie architektury, budownictwa, planowania przestrzennego i urbanistyki. W tegorocznej edycji przyznano 13 nagród, w tym 8 z dziedziny architektury i budownictwa.

Spotkanie - Architektura współczesna. Idee -...

Wykładowcy z Uniwersytetu w Edinburgu przedstawią nowatorski program, którego tematem jest "Miasto postsocjalistyczne i jego materialna prehistoria". Miastem poddanym badaniom była Warszawa.

Zapraszamy na spotkania z prof. Wojciechem Z...

Miło nam poinformować, że nakładem Wydawnictwa BOSZ ukazała się książka prof. Wojciecha Zabłockiego Architektura, prezentująca dorobek zawodowy Autora.

Podnoszenie atrakcyjności przestrzeni public...

- na 59 spotkanie z cyklu dyskusji o najważniejszych problemach stolicy - zaprasza 29 października br. (poniedziałek) o godz. 17.00 - Towarzystwo Przyjaciół Warszawy (Pałac Branickich, Miodowa 6/8, sala nr 59 - parter). Dyskusję poprowadzi arch. Paweł Detko.

Konferencja ACE: „Projektowanie dla pr...

10 kwietnia 2008 r., w Brukseli odbędzie się Konferencja „Zaprojektować przyszłość: Rynek a jakość życia”. Organizatorem konferencji jest Rada Architektów Europy – ACE. Patronat nad nią objął José Manuel Barroso, Przewodniczący Komisji Europejskiej.

Polscy architekci zdobyli wszystkie pierwsze...

Podczas VIIgo Narodowego Festiwalu Architektury Mińsk-2007 (27.09.-1.10.2007), zgłoszone zostały z Polski 4 prace architektoniczne 3 zespołów autorskich, które w poszczególnych konkurencjach konkursowych podzielonych na kategorie projektów i realizacji otrzymały wszystkie pierwsze nagrody!

Międzynarodowa organizacja „Inżynierow...

Engineers Without Borders – International (EWBI) to międzynarodowa organizacja typu non profit, zarejestrowana w stanie Colorado w USA. Powstała w 2002 r

XXIII Kongres UIA Turyn 2008 – zmiana ...

Ostateczny termin składania propozycji wystąpień na XXIII Kongres UIA w 2008 r. w Turynie został wydłużony do 9 listopada 2007 r.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę