Spłonęła szkoła dla niewidomych dzieci w Las...

To niezwykłe miejsce dla dotkniętych ogromnym nieszczęściem dzieci i ich rodzin, ale i dla zwykłych ludzi. Pieniądze na odbudowę szkoły można wpłacać na konto: BRE SA 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 Zakład dla Niewidomych w Laskach, 05-080 Izabelin W sprawie pomocy rzeczowej można kontaktować się b...

Wystawa cyklu: "Architektoniczne punkty odni...

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Wybrzeże zaprasza na multimedialną wystawę z cyklu: Architektoniczne punkty odniesienia. Honorowa Nagroda SARP 1966-2006. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 3 grudnia br. o godz. 18.00 w siedzibie SARP w Gdańsku, ul. Targ Węglowy 27

Newsletter EPBD Buildings Platform – l...

Pobierz najnowszy (listopadowy) newsletter magazynu informacyjnego EPBD Buildings Platform

O architekturze w II Programie Polskiego Rad...

W programie "Kształty przestrzeni", którego autorką jest Hanna Maria Giza wystąpi prof. Lech Kłosiewicz poniedziałek 26.11.2007 o godz. 15:30 Polecamy!

Konferencja i dyskusja panelowa: „Ziel...

Galeria Architektury SARP serdecznie zaprasza na ostatnią dyskusję panelową towarzyszącą wystawie: Architektoniczne punkty odniesienia. Honorowa Nagroda SARP 1966-2006 Wystawa czynna do 23 listopada 2007.

Wystawa „Sztuka Architektury” w ...

W imieniu architektów Roberta Koniecznego i Marleny Wolnik, zapraszamy do Śląskiego Zamku Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie na wystawę „Sztuka Architektury” - projektów Roberta Koniecznego oraz pracowni KWK Promes.

Dyskusja panelowa - "Informacja wizualna i r...

Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji panelowej "Informacja wizualna i reklama w przestrzeni publicznej miast", w ramach cyklu "Architektoniczne punkty odniesienia - Honorowa Nagroda SARP 1966-2006".

Międzynarodowa Konferencja w Sofii : „...

Miasto Sofia i The GreenKeys Project zapraszają na Międzynarodową Konferencję „Miejskie tereny zielone – klucz do zrównoważonych miast”, która odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2008 r., w stolicy Bułgarii, Sofii.

Design dla przedsiębiorczości i przedsiębior...

Konferencja na którą zaprasza Marszałek Województwa Wielkopolskiego, odbędzie się 14 listopada br. w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu ul. Kutrzeby 10 o godz. 10:00.

XXIII Kongres UIA

Przypominamy, że jutro – 9 listopada 2007 r. – mija termin składania kandydatur osób, które planują wygłosić referat na XXIII Kongresie Międzynarodowej Unii Architektów w Turynie. Szczegółowe informacje na stronie: www.uia2008torino.org

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę