Wystawa "Grand Prix Stowarzyszenia Architekt...

23 maja br. w Pawilonie Wystawowym SARP otwarta została wystawa "Grand Prix Stowarzyszenia Architektów w Pradze 2006". Wystawa zorganizowana przez Czeskie Centrum w Warszawie oraz ZG SARP będzie czynna do 31 maja br. w godz. 10.00-18.00, Pawilon Wystawowy, Pałac Zamoyskich, Warszawa ul. Foksal 2

TECH TRANSFER

TECH TRANSFER, projekt Leonardo da Vinci, rozpoczął się 1 października 2006 i trwać będzie przez 24 miesiące.

Wykład profesora Jean-Paula Viguiera w Torun...

Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP Oddział Toruń i Apsys Polska mają zaszczyt zaprosić na wykład znakomitego francuskiego architekta profesora Jean-Paula Viguiera p.t. „Kreacja architektury współczesnej w kontekście architektury historycznej”.

SANKTUARIUM - ready space – 19 maja b...

Elementami projektu są: antyinstalacja przestrzenna czyli zastane wnętrze ('ready space') pawilonu SARP wraz z kieszonkowym albumem fotograficznym.

Konferencja "Beton- kamień współczesności"...

Redakcja miesiecznika "Architektura i Biznes" zaprasza na konferencję pod hasłem " Beton- kamień współczesności" organizowaną przez wydawnictwo „A&B” przy udziale firmy Rieder - wiodącego specjalisty w branży betonowej.

VII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techn...

Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń związanych ze stosowaniem współczesnych technologii budowlanych w Polsce i za granicą.

Kolorowe Emocje w całej Polsce

SARP po raz kolejny objął patronatem honorowym trzecią edycję Kolorowych Emocji – jednej z ważnych imprez prospołecznych w Polsce, organizowanej przez Baumit. 26 maja kilka tysięcy dzieci w siedmiu miastach Polski jednocześnie, farbami Baumit z palety Baumit Colours of more emotions pomaluje N...

„Designe Energy”

Malezyjski Instytut Architektury organizuje spotkanie regionu UIA p.t. „Designe Energy”, który odbędzie się w Kuala Lumpur w dniach 6 – 7 lipca 2007r.

Konferencja „INTELIGENTNE BUDYNKI̶...

18 – 19 czerwca 2007r. Hotel Marriott, Warszawa

VI Międzynarodowa Konferencja poświęcona arc...

Konferencja "Kościoły Naszych Czasów"- KOŚCIÓŁ POTRZEBUJE SZTUKI, 18 czerwca 2007r. - SACROEXPO KIELCE

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę