Konkurs na projekt stałej siedziby Muzeum Hi...

Ogłoszono Międzynarodowy Konkurs Architektoniczny na projekt stałej siedziby Muzeum Historii Polski

Konkurs ""Pomysłowy Salon"

Ogłoszenie konkursu "Pomysłowy Salon", organizowanym przez firmę Meble WAJNERT na zaprojektowanie przestrzeni salonowej.

GRANDFRONT 2008

7. edycja konkursu Izby Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku - rozstrzygnięta. W kategorii - Czasopisma branżowe - już po raz kolejny nagrodę zdobył miesięcznik "Architektura-murator".

7 maja br. Galeria Jednego Projektu

Dyrektor Muzeum Architektury we Wrocławiu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu. Projekt rozbudowy Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie przedstawią JEMS Architekci.

Konkurs "Re-witalne dzieło" - rozstrzygnięty...

24 kwietnia odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu "Re-witalne dzieło". Zwyciężył projekt autorstwa Michała Gdaka z Kielc. Praca przedstawia kompozycję trzech form, nawiązujących do historii Bełchatowa.

Konkurs Eurozagroda

Eurozagroda - konkurs dla rolników i projektantów.

Unieważnienie konkursu nr 942

Urząd Miasta Szczecin podjął decyzję o unieważnieniu konkursu na koncepcję programowo - przestrzenną zagospodarowania reprezentacyjnego traktu "Złotego Szlaku" wraz z projektem obiektu komunikacji historycznej Centrum Dialogu "PRZEŁOMY" w Szczecinie ze względu na zmianę planów zagospodarowania frag...

Konkurs "Przystanek Koszalin"

GMINA MIASTO KOSZALINp rzy współudziale Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział w Koszalinie ogłasza KONKURS URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNY NA OPRACOWANIE PROJEKTU KONCEPCYJNEGO OBEJMUJĄCEGO DWORCE PKP I PKS WRAZ Z TERENAMI PRZYLEGŁYMI W KOSZALINIE - "PRZYSTANEK KOSZALIN"

Konkurs SARP Nr 941

Konkurs na koncepcję architektoniczną budynku Wydziału Nauk Społecznych Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Odpowiedzi na pytania.

Konkurs Primulus 2009

Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP Oddział w Częstochowie i Prezydent Miasta Częstochowy ogłosili konkurs Primulus 2009 - na najlepsze dzieło architektoniczne zrealizowane na obszarze miasta Częstochowy, subregionu częstochowskiego oraz terenie objętym zakresem działania Klubu Wójtów, Burmistr...

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę