Konkurs na koncepcję urbanistyczną dla dziel...

Konkurs na projekt urbanistyczny dla dzielnicy Yujiapu w chińskim mieście Tianjin, w którym uczestniczyło osiem wyselekcjonowanych zespołów architektonicznych, został rozstrzygnięty.

Międzynarodowy konkurs architektoniczny "DET...

Niemieckie pismo DETAIL ogłasza konkurs architektoniczny "DETAIL Prize 2009", zorganizowany wspólnie z Bawarską Izbą Architektów i Bawarskim Oddziałem Stowarzyszenia Architektów Niemieckich (BDA).

Konkurs na krytą pływalnię w Oławie

Burmistrz Miasta Oława zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-funkcjonalnej budynku krytej pływalni w Oławie wraz zagospodarowaniem otaczającego terenu.

Konkurs SARP nr 938 - zawiadomienie

Sąd Konkursowy na nadzwyczajnym posiedzeniu w dniu 13 marca br. podjął decyzję o przedłużeniu okresu przeznaczonego na opracowanie pracy konkursowej i zmianie terminu składania prac konkursowych.

Ogłoszenie Konkursu Sanitec Koło na Projekt ...

W tym roku już po raz X Sanitec Koło organizuje Konkurs Na Projekt Łazienki. Jubileuszowa edycja odbędzie się w miejscu szczególnym - w jednym z największych i najbardziej znanych parków w Polsce - Tatrzańskim Parku Narodowym.

Konkurs projektowania graficznego "REVERBERA...

Laureatką Grand Prix w konkursie projektowania graficznego "REVERBERATE", którego tematem był protest przeciwko emisji dwutlenku węgla, została Jackie Fabella za pracę w kategorii "Twarz w czerni i bieli".

Konkursie SARP nr 939

Konkurs na opracowanie projektu architektoniczno - urbanistycznego rozbudowy i modernizacji budynku centrum targowego wraz z rewaloryzacją bryły i elewacji budynku administracyjnego (z dawną restauracją "Belweder") dla Międzynarodowych Targów Poznańskich wzdłuż ulicy Głogowskiej w Poznaniu....

Konkurs dewelopera warszawskiego - firmy Mar...

Konkurs firmy Marvipol S.A., dewelopera warszawskiego, na „Opracowanie kompleksowego, wielobranżowego projektu architektonicznego osiedla o przeznaczeniu mieszkalnym z funkcjami usługowymi, parkingiem podziemnym.”

Konkurs na Operę Wrocławską

Opera Wrocławska zaprasza do udziału w konkursie: Koncepcja architektoniczna rozbudowy Opery Wrocławskiej we Wrocławiu wraz z budową sceny letniej

Konkurs na projekt wystawy w polskim pawilon...

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłasza konkurs na projekt wystawy w polskim pawilonie na 11. Międzynarodowej Wystawie Architektury w Wenecji w 2008 roku pt. "Out There. Architecture Beyond Building"

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę