Konkurs SARP nr 945

Konkurs na opracowanie architektoniczno-urbanistycznej koncepcji rozbudowy Teatru Polskiego w Szczecinie

Konkurs na “Arsenał”

Konkurs na opracowanie projektu architektonicznego przebudowy i rozbudowy Galerii Miejskiej "Arsenał" i Wielkopolskiego Muzeum Wojskowego wraz z pasażem w Poznaniu

Rozstrzygnięcie konkursu UIA

Międzynarodowa Unia Architektów UIA informuje o rozstrzygnięciu międzynarodowego konkursu "COMPETITION FOR IMAGE MODELS OF 20TH CENTURY ARCHITECTURAL HERITAGE".

Ogłoszenie konkursu Wizja Wypoczynku

1 lipca 2010 ruszyła kolejna edycja konkursu Wizja Wypoczynku na najlepszy projekt: ARANŻACJA WNĘTRZA SALONU.

Werdykt Sądu w sprawie konkursu na Muzeum II...

7 lipca 2010 roku ogłoszony został wyrok w sprawie z powództwa Muzeum II Wojny Światowej przeciwko Stowarzyszeniu Architektów Polskich o ochronę dóbr osobistych, toczącej się przed Sądem Okręgowym w Warszawie.

Konkurs na budowę Sali Koncertowej przy ulic...

W dniu 9 czerwca 2010 roku został ogłoszony konkurs architektoniczno-urbanistyczny na budowę Sali Koncertowej i zagospodarowania architektonicznego nieruchomości przy ulicy Grochowskiej 272 w Warszawie.

Wystartowała II edycja konkursu dla rolników...

Celem Konkursu jest promowanie najlepszych projektów i realizacji w budownictwie zagrodowym, spełniających standardy europejskie. Zamiarem organizatorów jest, aby Konkurs wspomagał w praktyce wytyczanie tych standardów w Polsce i promował tzw. dobre praktyki w budownictwie wiejskim.

Konkurs na "Projekt rewitalizacji Placu Lite...

Ogłoszony został konkurs urbanistyczno-architektoniczny jednoetapowy otwarty realizacyjny na opracowanie projektu koncepcyjnego pt. "Projekt rewitalizacji Placu Litewskiego w Lublinie" organizowany przez Urząd Miasta Lublin we współpracy z SARP.

Konkurs na projekt architektoniczny Muzeum I...

W związku z konkursem architektonicznym na projekt architektoniczny Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Stowarzyszenie Architektów Polskich, po wnikliwej analizie warunków konkursu, przedstawiło zastrzeżenia i wątpliwości do treści Regulaminu konkursu, kierując się chęcią zapewnienia ochrony intere...

Studencki konkurs fotograficzny

Wydział Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego ogłasza III edycję konkursu fotograficznego: ARCHITEKTURA W OBIEKTYWIE

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę