Konkurs - Opolski Teatr Lalki i Aktora w Opo...

Ogłoszenie konkursu na opracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy wnętrz i elewacji frontowej budynku głównego Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w Opolu

Konkurs na rewitalizację Rynku w Rakowie wra...

Ogłoszenie konkursu architektonicznego na opracowanie projektu koncepcyjnego p.n. "Rewitalizacji Rynku w Rakowie wraz z terenami przyległymi"

31.08. ogłoszenie wyników konkursu na Muzeum...

31 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 15.00 w siedzibie SARP przy ul. Foksal 2, ogłoszone zostaną wyniki II etapu konkursu na koncepcję urbanistyczno-architektoniczną kompleksu Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej.

Wyniki konkursu na Muzeum Wojska Polskiego w...

Znamy już wyniki konkursu na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej kompleksu Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej!

Ogłoszenie konkursu na Muzeum im. Kazimierza...

Ruszył konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Centrum Edukacyjno-Muzealnego przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego.

Konkurs SARP nr 943

Obiekt Komunikacji Historycznej Centrum Dialogu "Przełomy" Muzeum Narodowego w Szczecinie

Konkurs - Ełk

Ogłoszenie konkursu na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej i założeń programowych dla zagospodarowania terenu pokoszarowego, na obszarze śródmieścia miasta Ełku.

Konkurs - Szczecin

Ogłoszenie konkursu realizacyjnego na opracowanie koncepcji architektonicznej budynku sali gimnastycznej wraz z zagospodarowaniem terenu przy SP 47 w Szczecinie, oraz studialnej koncepcji zagospodarowania terenów sąsiednich.

Konkurs stypendialny im. Ewy Kazimirowskiej-...

Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich informuje, że otwarta zostaje kolejna tura konkursu stypendialnego im. Ewy Kazimirowskiej-Cieszyńskiej za twórczości architektoniczną w dziedzinie kompozycji przestrzeni otwartej.

Rozstrzygnięcie Konkursu SARP nr 941

"Konkurs na koncepcję architektoniczną budynku Wydziału Nauk Społecznych Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie" - rozstrzygnięty!

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę