Konkurs na zagospodarowanie terenu Jordanek ...

Konkurs architektoniczno-urbanistyczny na „Zagospodarowanie terenu Jordanek na cele kulturalno-kongresowe - wielofunkcyjna sala koncertowa w Toruniu”

Rozstrzygnięcie Konkursu SARP nr 938

Publikujemy wyniki Konkursu SARP nr 938 na opracowanie koncepcji zabudowy mieszkaniowej i mieszkalno – usługowej na osiedlu „Zielone Wzgórza” w Murowanej Goślinie (dla dwóch lokalizacji)

Ogłoszenie o konkursie

Gmina Starachowice z siedzibą w Starachowicach ul. Radomska przy współpracy z SARP O/Kielce ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej modernizacji i rewitalizacji przestrzeni publicznej Rynku z przyległymi ulicami w Starachowicach.

Konkurs o Nagrodę im. Waltera Henna 2008, Tu...

W dniach 19-21 kwietnia 2008 r. odbył się wTucznie konkurs o Nagrodę im. Waltera Henna. Konkursowi towarzyszyły dwudniowe warsztaty architektoniczne, podczas których dwuosobowe zespoły polsko-niemieckie miały za zadanie stworzyć sześcian inspirowany rzeźbami Edouarda Chillidy oraz architekturą tuczy...

Konkurs na najlepszą realizację architektoni...

Prezydent Wrocławia i Towarzystwo Miłośników Wrocławia ogłaszają Konkurs na najlepszą realizację architektoniczną w roku 2007 pn. PIĘKNY WROCŁAW Zgłoszenia do 30 maja br. !!!

Konkurs na koncepcję urbanistyczną dla dziel...

Konkurs na projekt urbanistyczny dla dzielnicy Yujiapu w chińskim mieście Tianjin, w którym uczestniczyło osiem wyselekcjonowanych zespołów architektonicznych, został rozstrzygnięty.

Międzynarodowy konkurs architektoniczny "DET...

Niemieckie pismo DETAIL ogłasza konkurs architektoniczny "DETAIL Prize 2009", zorganizowany wspólnie z Bawarską Izbą Architektów i Bawarskim Oddziałem Stowarzyszenia Architektów Niemieckich (BDA).

Konkurs na krytą pływalnię w Oławie

Burmistrz Miasta Oława zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-funkcjonalnej budynku krytej pływalni w Oławie wraz zagospodarowaniem otaczającego terenu.

Konkurs SARP nr 938 - zawiadomienie

Sąd Konkursowy na nadzwyczajnym posiedzeniu w dniu 13 marca br. podjął decyzję o przedłużeniu okresu przeznaczonego na opracowanie pracy konkursowej i zmianie terminu składania prac konkursowych.

Ogłoszenie Konkursu Sanitec Koło na Projekt ...

W tym roku już po raz X Sanitec Koło organizuje Konkurs Na Projekt Łazienki. Jubileuszowa edycja odbędzie się w miejscu szczególnym - w jednym z największych i najbardziej znanych parków w Polsce - Tatrzańskim Parku Narodowym.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę