Konkurs na bulwar Wisły w Warszawie

Ogłoszenie konkursu na projekt zagospodarowania lewobrzeżnego bulwaru Wisły na odcinku od Powiśla do Podzamcza w Warszawie.

Konkurs na Muzeum Wojska Polskiego w Cytadel...

Ogłoszenie o Konkursie na koncepcję urbanistyczno-architektoniczną kompleksu Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej. Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej kompleksu Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej w dwóch etapach.

Międzynarodowy konkurs na projekt zagospodar...

Egipskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłasza międzynarodowy konkurs na projekt zagospodarowania Ramses Square w centrum Kairu.

Konkurs "Celebration of Cities 3 MaxMix"

Podczas tegorocznego Kongresu w Turynie Międzynarodowa Unia Architektów UIA ogłosiła kolejną edycję konkursu "Celebration of Cities 3 MaxMix".

Ogłoszenie o konkursie

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział we Wrocławiu, na zlecenie KGHM CUPRUM, ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej Centrum konferencyjno-hotelowego oraz zabudowy mieszkaniowo-usługowej.

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy projek...

W pawilonie wystawowym Stowarzyszenia Architektów Polskich w Warszawie 19 listopada odbyła się uroczysta Gala, podczas której nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu na najlepszy projekt aranżacji wnętrza salonu.

Ogłoszenie konkursu "Re-witalne dzieło"

Prezydent Miasta Bełchatowa ogłosił ogólnopolski konkurs "Re-witalne dzieło", który skierowany jest przede wszystkim do artystów uprawiających rzeźbę, architektów, studentów i absolwentów wyższych uczelni o kierunkach artystycznych oraz architektonicznych, a także wzornictwa projektowego....

Międzynarodowy Konkurs na projekt Wellesley ...

Do 1 grudnia możana zgłaszać propozycje na Międzynarodowy Konkurs na projekt Wellesley Road and Park Lane w Croydon. Więcej informacji na stronie: www.croydonthirdcity.co.uk oraz pod adresem tom.swenney@croydon.gov.uk oraz agnieszka.zimnicka@croydon.gov.uk

Konkurs SARP nr 940

Konkurs architektoniczny, jednoetapowy na projekt koncepcyjny rozbudowy 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ przy ul. Piotra Skargi w Szczecinie.

Ceremonia wręczenia nagród konkursu aranżacj...

19 listopada (środa) godz. 12.00 Pawilon Wystawowy SARP - ceremonia wręczenia nagród konkursu aranżacji wnętrz "Wizja wypoczynku"

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę