Wystawa JEMS

Mamy przyjemność zaprosić na wystawę pracowni JEMS Architekci w Architektur Galerie Berlin.

ZAPROSZENIE - 4FUTUREDAY Dzień Młodego Archi...

W dniu 25 października 2023 rozpocznie się tegoroczna edycja programu Builder for the Future – 2023/2024.

Zgłoszenia do VYSEGRAD 4+ FAMILY HOUSES 2023...

W związku z przygotowaniem wystawy VYSEGRAD 4+ FAMILY HOUSES 2023 EXHIBITION, zapraszamy kolegów i koleżanki do zgłaszania swoich realizacji domów mieszkalnych zrealizowanych do roku 2022 włącznie na terenie Polski.

Raport

Raport „BIM i cyfrowe narzędzia pracy wśród projektantów 2023” gotowy do pobrania.

Forum Dostępności

I edycja Forum Dostępności - nowe, ambitne wydarzenie na mapie projektowania uniwersalnego w Polsce - odbędzie się w dniach 13-14 listopada br. w Poznań Congress Center.

Międzynarodowe Biennale Architektury

Miasto Kraków (Gospodarz wydarzenia) oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków (Organizator) serdecznie zapraszają w dniach 13 i 14 października 2023 do udziału w Międzynarodowym Biennale Architektury Kraków 2023. Miejsce wydarzenia: Centrum Kongresowe ICE, ul. Marii Konopnickiej 17 w ...

Nowe Oblicze BIM 2023

Zapraszamy na kolejną edycję konferencji Nowe Oblicze BIM 2023, która dobędzie się w dniach 22-23.11.2023, w Warszawie. 

Otwarcia Skweru im.Kazimierza Balda, w Łodzi...

Towarzystwo Urbanistów Polskich (TUP), Oddział w Łodzi, zaprasza uprzejmie na wydarzanie otwarcia Skweru im.Kazimierza Balda, w Łodzi, Plac Komuny Paryskiej (zielony skwer w narożniku ul. H. Sienkiewicza i ul. J. Tuwima), w dn. 26 września 2023 r. (wtorek), o godz. 15:00.

Wręczenie Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagro...

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystą ceremonię wręczenia Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA–SARP, która odbędzie się w niedzielę, 24 września, g. 12.30 w Muzeum Architektury we Wrocławiu, przy ul. Bernardyńskiej 5. 

Śląskie Dni Architektury | ARCHIziemniak

Zarząd SARP o/Katowice oraz Śląska Okręgowa Izba Architektów RP zaprasza na ARCHIziemniaka w tym roku poświęconego postaci generała Jerzego Ziętka.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę