Śląskie Dni Architektury | ARCHIziemniak

Data dodania: 18.09.2023 | Aktualizacja: 18.09.2023, 14:52:51

Śląskie Dni Architektury | ARCHIziemniak
Dom Pracy Twórczej Architekta
ul. Zielona 1, Ustroń
30.09.2023 16:00

Zarząd SARP o/Katowice oraz Śląska Okręgowa Izba Architektów RP zaprasza na ARCHIziemniaka w tym roku poświęconego postaci generała Jerzego Ziętka.

Z okazji tego, że ciągle spotykamy się w domu byłego gospodarza postanowiliśmy o nim trochę opowiedzieć w kontekście architektury! I zaprosiliśmy naszego wyjątkowego członka - specjalnego - dr Anetę Borowik by przybliżyła nam wszystkim trochę jego postać i związki z SARP Katowice. A zaprzyjaźniona z nami Ewa Trzcionka, która odpowiadała za reżyserię filmu "Uzdrowisko. Architektura Zawodzia" opowie o swoim najnowszym dziele "Odnowa". O muzykę tradycyjnie zadbają wasi ulubieńcy balkonowi - PRYWACIARZE!

Od 15:30 zapraszamy do Ustronia!
O 16:00 otwieramy, zapraszamy, opowiadamy, witamy sponsorów, oczywiście wszystko przy secie muzycznym!O 17:00 wykład dr Anety Borowik "Rola wojewody Jerzego Ziętka jako mecenasa architektury i urbanistyki"
O 17:45 Ewa Trzcionka "Odnowa" - film dokumentalny o rozbudowie dzielnicy Zawodzie. Ciekawostki przedpremierowe o filmie i specjalny pokaz scen nieujętych w filmie.

Sponsorzy i partnerzy wydarzenia:
GEZE www.geze.pl
AERECO www.aereco.com.pl
ALIPLAST www.aliplast.pl
YAWAL www.yawal.com
FAGERHULTwww.fagerhult.com

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę