Nagroda Ministra Budownictwa

Wzorem lat ubiegłych w roku 2007 będą przyznawane nagrody i wyróżnienia Ministra Budownictwa za prace dyplomowe, doktorskie, habilitacyjne i publikacje w dziedzinach architektury, urbanistyki, gospodarki mieszkaniowej i komunalnej, ekonomiki budownictwa i inwestycji oraz nieruchomości.

Konkurs na koncepcję urbanistyczną dla dziel...

Rząd ludowy dzielnicy Tanggu chińskiego miasta Tianjin ogłasza międzynarodowy konkurs na koncepcję urbanistyczną dla dzielnicy Yujiapu w tym samym mieście.

Konkurs architektoniczny w estońskim mieście...

Na prośbę Unii Architektów Estońskich zamieszczamy informację o konkursie organizowanym przez Landscape Invest OÜ oraz Radę Miejską miasta Keila w Estonii.

Konkurs na przebudowę Euroregionalnego Centr...

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie koncepcji architektonicznej i funkcjonalnej modernizacji i przebudowy Euroregionalnego Centrum Turystyczno - Wypoczynkowego w Bolesławcu.

Konkurs na Centrum Przetwarzania Danych Mini...

Na prośbę Ministerstwa Finansów informujemy o: konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów zlokalizowanego w Radomiu przy ul. Kieleckiej dla przedsięwzięcia "Budowa Centrum Przetwarzania Danych w ramach projektu Konsolidacj...

Konkurs na koncepcję Miejsca Pamięci Ofiar S...

Ministerstwo Kultury Republiki Łotwy ogłasza konkurs na koncepcję Miejsca Pamięci Ofiar Sowieckiej Okupacji w centrum stolicy Łotwy, Rydze.

Ogólnopolski konkurs studencki w Gdańsku

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim otwartym studenckim (!) konkursie architektoniczno-urbanistycznym na koncepcyjny projekt zagospodarowania i zabudowy terenu po browarze w Gdańsku.

Konkurs na opracowanie projektu fasady Pawil...

Konkurs na opracowanie projektu scenariusza, scenografii, zagospodarowania wnętrza oraz dekoracji fasady Pawilonu Polski na Wystawie EXPO 2008 w Saragossie.

Konkurs na koncepcję architektoniczną zagosp...

Termin składania wniosków o dopuszczenie do konkursu: 19.09.2007 godz. 15.00

Konkurs "Nouveaux Albums des jeunes architec...

Francuskie Ministerstwo Kultury i Komunikacji zaprasza do udziału w konkursie „Nouveaux Albums des jeunes architectes et des paysagistes 2007-2008”.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę