Międzynarodowy konkurs na projekt budynku no...

18 października 2007 r. Estońska Akademia Sztuki w Tallinie ogłosiła międzynarodowy, jednostopniowy, anonimowy konkurs na projekt budynku nowego wydziału Akademii.

Heatherwick Studio zwycięzcą konkursu na Paw...

Heatherwick Studio zwyciężyło w konkursie na Pawilon Wielkiej Brytanii na Expo 2010 w Szanghaju.

Living Steel – II Międzynarodowy Konku...

Living Steel, światowy program mający na celu wspieranie innowacyjności w projektowaniu i budowaniu obiektów mieszkalnych, ogłasza wyniki II Międzynarodowego Konkursu Architektonicznego na projekt zrównoważonego miejskiego kompleksu mieszkalnego, prezentujący innowacyjne i efektywne rozwiązania wyko...

Konkurs Roboczego Programu UIA „Archit...

UIA ogłosiła wyniki pierwszego międzynarodowego konkursu organizowanego w ramach Roboczego Programu UIA „Architektura i odnawialne źródła energii – ARES”.

Konkurs na koncepcję architektoniczną przeds...

Gmina Janów, przy współpracy SARP Odział w Częstochowie, ogłasza otwarty, jednoetapowy, realizacyjny „Konkurs na koncepcję architektoniczną przedszkola w Złotym Potoku”.

Konkurs na koncepcję architektoniczną kryteg...

Ogłoszenie o konkursie architektonicznym na opracowanie koncepcji architektonicznej krytego basenu w Nakle nad Notecią na Osiedlu Kazimierza Wielkiego.

Światowy Dzień Habitatu

Światowy Dzień Habitatu – 3 października 2007 r. – obchodzony jest pod hasłem "A safe city is a just city" - "Miasto bezpieczne, to miasto sprawiedliwe". SARP jest jednym z partnerów obchodów.

Ogłoszenie konkursu

Miasto i Gmina Busko Zdrój przy współpracy z SARP O/ Kielce ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej modernizacji i rewitalizacji obszaru centrum miasta Buska Zdrój , rynku, placu przy ulicy Poprzecznej oraz alei Mickiewicza.

Konkurs na Pawilon Polski na EXPO 2010 w Sza...

Dwuetapowy konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Pawilonu Polskiego sekcji polskiej podczas EXPO 2010 w Szanghaju, Chiny.

Nagroda Ministra Budownictwa

Wzorem lat ubiegłych w roku 2007 będą przyznawane nagrody i wyróżnienia Ministra Budownictwa za prace dyplomowe, doktorskie, habilitacyjne i publikacje w dziedzinach architektury, urbanistyki, gospodarki mieszkaniowej i komunalnej, ekonomiki budownictwa i inwestycji oraz nieruchomości.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę