Konkurs na koncepcję architektoniczną kryteg...

Ogłoszenie o konkursie architektonicznym na opracowanie koncepcji architektonicznej krytego basenu w Nakle nad Notecią na Osiedlu Kazimierza Wielkiego.

Światowy Dzień Habitatu

Światowy Dzień Habitatu – 3 października 2007 r. – obchodzony jest pod hasłem "A safe city is a just city" - "Miasto bezpieczne, to miasto sprawiedliwe". SARP jest jednym z partnerów obchodów.

Ogłoszenie konkursu

Miasto i Gmina Busko Zdrój przy współpracy z SARP O/ Kielce ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej modernizacji i rewitalizacji obszaru centrum miasta Buska Zdrój , rynku, placu przy ulicy Poprzecznej oraz alei Mickiewicza.

Konkurs na Pawilon Polski na EXPO 2010 w Sza...

Dwuetapowy konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Pawilonu Polskiego sekcji polskiej podczas EXPO 2010 w Szanghaju, Chiny.

Nagroda Ministra Budownictwa

Wzorem lat ubiegłych w roku 2007 będą przyznawane nagrody i wyróżnienia Ministra Budownictwa za prace dyplomowe, doktorskie, habilitacyjne i publikacje w dziedzinach architektury, urbanistyki, gospodarki mieszkaniowej i komunalnej, ekonomiki budownictwa i inwestycji oraz nieruchomości.

Konkurs na koncepcję urbanistyczną dla dziel...

Rząd ludowy dzielnicy Tanggu chińskiego miasta Tianjin ogłasza międzynarodowy konkurs na koncepcję urbanistyczną dla dzielnicy Yujiapu w tym samym mieście.

Konkurs architektoniczny w estońskim mieście...

Na prośbę Unii Architektów Estońskich zamieszczamy informację o konkursie organizowanym przez Landscape Invest OÜ oraz Radę Miejską miasta Keila w Estonii.

Konkurs na przebudowę Euroregionalnego Centr...

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie koncepcji architektonicznej i funkcjonalnej modernizacji i przebudowy Euroregionalnego Centrum Turystyczno - Wypoczynkowego w Bolesławcu.

Konkurs na Centrum Przetwarzania Danych Mini...

Na prośbę Ministerstwa Finansów informujemy o: konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów zlokalizowanego w Radomiu przy ul. Kieleckiej dla przedsięwzięcia "Budowa Centrum Przetwarzania Danych w ramach projektu Konsolidacj...

Konkurs na koncepcję Miejsca Pamięci Ofiar S...

Ministerstwo Kultury Republiki Łotwy ogłasza konkurs na koncepcję Miejsca Pamięci Ofiar Sowieckiej Okupacji w centrum stolicy Łotwy, Rydze.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę