Zapraszamy do udziału w III edycji Konkursu dla studentów, młodych projektantów i architektów "Światło dla..."

Data dodania: 10.05.2010 | Aktualizacja: 10.05.2010, 00:00:00

Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych, Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego oraz Agencja SOMA - organizator największych i najbardziej prestiżowych w tej części Europy Targów ŚWIATŁO są organizatorami i propagatorami tego konkursu. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął W-ce Premier Minister Gospodarki Waldemar Pawlak oraz Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Promocję konkursu zapewniają czasopisma Architektura Murator, Dobre Wnętrze, 2+3D oraz Elektrosystemy. 

Sponsorem i dostawcą źródeł światła dla uczestników jest firma OSRAM.
Trzecia edycja konkursu przeprowadzona jest w dwóch kategoriach „wzornictwo” oraz „architektura”.
Kategoria „wzornictwo” przeznaczona jest dla designerów oraz studentów wydziałów wzornictwa. Zadanie konkursowe w tej kategorii polega na przygotowaniu projektu oświetlenia oraz na ewentualne życzenie organizatorów  jego urzeczywistnienie w postaci prototypu, w którym wykorzystano źródło światła w postaci diody LED będącej produktem marki OSRAM

Kategoria „architektura” przeznaczona jest dla architektów i studentów wydziałów architektury, a praca konkursowa w tej kategorii polegać będzie na przygotowaniu projektu przedstawiającego oświetlenie przestrzeni architektonicznej, w którym wykorzystano źródła światła w postaci diody LED będącej produktem marki OSRAM
Obszarem projektowania w tej edycji konkursu jest szeroko pojęta „rozrywka”. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne, a prace finalistów zaprezentowane zostaną na wystawie pokonkursowej podczas XIX Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2011 w dniach 23-25 marca 2011 w Warszawie. W targach biorą udział największe i najbardziej liczące się w branży oświetleniowej firmy z kraju i zagranicy, będzie to więc znakomita okazja do promocji najbardziej utalentowanych polskich studentów, młodych projektantów i architektów.

Rozwijająca się w ostatnich latach technologia LED w ciągu paru najbliższych lat całkowicie odmieni rynek oświetlenia. Zachęcamy więc do udziału wszystkich studentów wydziałów wzornictwa i architektury oraz młodych (do 30 roku życia) projektantów i architektów ? warto poznać bliżej to niezwykłe źródło światła jakim jest dioda LED. Do niniejszego zaproszenia dołączmy regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia. Wszystkie szczegóły, w tym karty katalogowe diod LED firmy OSRAM, znajdują się na stronie www.swiatlodla.pl w dziale INFORMACJE.

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę