Primulus 2007

Konkurs architektoniczny Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP Oddział w Częstochowie pod Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy na najlepsze dzieło architektoniczne zrealizowane w Częstochowie i na terenie subregionu częstochowskiego. Pierwszy etap konkursu został zamknięty.

Konkurs na Centrum Kongresowe w Krakowie

Konkurs na projekt Centrum Kongresowego w Krakowie, którego organizatorem jest Gmina Miejska Kraków.

Konkurs - Tangshan Earthquake Memorial Park

Stowarzyszenie Architektów Chin (ASC) ogłasza konkurs na park upamiętniający trzęsienie ziemi w Tangshan. Jest to konkurs otwarty dla wszystkich architektów i studentów architektury z całego świata. Rejestracja na stronie www.tsghj.gov.cn Wszystkie informacje dostępne pod nr tel. +86-315-2650166, ...

Konkurs - Bielsko Biała

Oddział SARP w Bielsku Białej ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji przestrzennego zagospodarowania Placu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej.

Konkurs "Mister Architektury Województwa Opo...

Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP Oddział w Opolu i Wojewoda Opolski ogłaszają konkurs "Mister Architektury Województwa Opolskiego 2006" na najlepszą realizację w budownictwie ukończoną w roku 2006 na terenie województwa opolskiego.

Konkurs Mies van der Rohe na rok 2007 rozstr...

Pierwsza nagroda przypadła zespołowi hiszpańskich architektów Mansilla + Tuñón za MUSAC Contemporart Art Museum of Castilla y León.

IX Konkurs na Projekt Łazienki 2007

Sanitec Koło organizuje, dziewiąty już, konkurs na projekt łazienki. Podobnie jak w roku ubiegłym, przed uczestnikami konkursu stoi zadanie zaprojektowania toalety w konkretnym miejscu i oparciu o realne warunki. Tematem konkursu jest projekt koncepcyjny toalety publicznej wolnostojącej w Kazimierzu...

Konkurs architektoniczny - Muzeum Pałac w Wi...

Pragniemy Państwa zainteresować kolejnym konkursem architektonicznym ogłaszanym przez Muzeum Pałac w Wilanowie. Tym razem dotyczy on koncepcji: konserwacji budynku dawnej Pompowni na terenie zabytkowego zespołu Pałacu w Wilanowie, adaptacji wnętrz tego budynku, aranżacji nadbrzeża Jeziora Wilanowsk...

Konkurs na projekt „Centrum Hejdara Al...

Na prośbę Republiki Azerbejdżańskiej zamieszczamy informację o ogłoszonym przez Państwowy Komitet ds. Własności Republiki Azerbejdżańskiej konkurs na projekt „Centrum Hejdara Alijewa”.

KONKURS “Tomorrow’s Garden City ...

Międzynarodowy konkurs organizowany w Wielkiej Brytanii przez Letchworth Garden City Heritage Foundation i North Hertfordshire Homes, przy współpracy z Royal Institute of British Architects. Założeniem konkursu jest tworzenie przyjaznego środowiska mieszkaniowego.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę