„EUROPE 40 UNDER 40” AWARDS PROGRAM 2008

Data dodania: 28.07.2007 | Aktualizacja: 28.07.2007, 00:00:00

Europejskie Centrum Studiów Architektonicznych, Artystycznych, Projektowych i Urbanistycznych ogłasza program „Europe 40 under 40” Awards Programme, adresowany do młodych europejskich architektów, architektów wnętrz, architektów krajobrazu i urbanistów, którzy nie ukończyli 40 roku życia.

„Europe 40 under 40” to inicjatywa mająca na celu identyfikację i promocję nowego pokolenia utalentowanych architektów, którzy w nadchodzących dziesięcioleciach będą wpływać na kształt środowiska życia i pracy w Europie, na kształt europejskich miast i obszarów wiejskich.

Każdy architekt może nadesłać maximum 3 projekty (obiektów powstałych lub nie), które oceni jury składające się z wybitnych architektów praktyków, developerów, dziennikarzy specjalizujących się w tematyce architektonicznej, pedagogów oraz krytyków.

Ostateczny termin składania prac : 1 sierpnia 2007 r.

Wyniki obrad jury zostaną ogłoszone na początku 2008 r. Program zakończy się wystawą prezentującą (w Europie i w Stanach Zjednoczonych) projekty 40 zwycięskich architektów.

Formularze aplikacyjne dostępne są na stronie www.europeanarch.eu
Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem info@europeanarch.eu

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę