Konkurs na przebudowę Euroregionalnego Centr...

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie koncepcji architektonicznej i funkcjonalnej modernizacji i przebudowy Euroregionalnego Centrum Turystyczno - Wypoczynkowego w Bolesławcu.

Konkurs na Centrum Przetwarzania Danych Mini...

Na prośbę Ministerstwa Finansów informujemy o: konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów zlokalizowanego w Radomiu przy ul. Kieleckiej dla przedsięwzięcia "Budowa Centrum Przetwarzania Danych w ramach projektu Konsolidacj...

Konkurs na koncepcję Miejsca Pamięci Ofiar S...

Ministerstwo Kultury Republiki Łotwy ogłasza konkurs na koncepcję Miejsca Pamięci Ofiar Sowieckiej Okupacji w centrum stolicy Łotwy, Rydze.

Ogólnopolski konkurs studencki w Gdańsku

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim otwartym studenckim (!) konkursie architektoniczno-urbanistycznym na koncepcyjny projekt zagospodarowania i zabudowy terenu po browarze w Gdańsku.

Konkurs na opracowanie projektu fasady Pawil...

Konkurs na opracowanie projektu scenariusza, scenografii, zagospodarowania wnętrza oraz dekoracji fasady Pawilonu Polski na Wystawie EXPO 2008 w Saragossie.

Konkurs na koncepcję architektoniczną zagosp...

Termin składania wniosków o dopuszczenie do konkursu: 19.09.2007 godz. 15.00

Konkurs na koncepcję architektoniczną zagosp...

Termin składania wniosków o dopuszczenie do konkursu: 17.09.2007 godz. 15.00 Uwaga! Zmiana terminów!Sprawdź aktualne terminy >>

Konkurs “Dedalo Minosse International ...

10 września startuje siódma edycja konkursu “Dedalo Minosse International Prize for Commissioning a Building”.

Rozstrzygnięcie konkursu „red dot awar...

Konkurs „red dot award: communication design 2007” został rozstrzygnięty

Konkurs na architektoniczną i urbanistyczną ...

Rada Miasta Lwowa oraz Stowarzyszenie Architektów Ukraińskich ogłasza międzynarodowy konkurs na stworzenie architektonicznej i urbanistycznej koncepcji publicznego centrum dzielnicy mieszkaniowej Sychiw we Lwowie.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę