Finisaż wystawy "Młodzi w Architekturze"

Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP Oddział w Częstochowie zaprasza na finisaż wystawy "Młodzi w Architekturze" - 20 listopada (sobota) godz. 18.00 w Pawilonie Wystawowym Muzeum Częstochowskiego w Parku im. St. Staszica.

Wystawa "Let’s talk about houses:betwe...

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 października w Museu Colleccao Bernardo w Lizbonie odbyło się otwarcie wystawy "Let’s talk about houses:between North and South"

Wystawa architektoniczna "Młodzi w Architekt...

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Częstochowie w dniach 22. października - 21. listopada 2010 r. zaprasza mieszkańców Częstochowy do Pawilonu Wystawowego częstochowskiego Muzeum w Parku im St. Staszica na wystawę prac - studentów wydziałów architektury i architektów, niedawnych absolwent...

Diverçity - ucząc się od miasta przyszłości ...

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wspólnie z miesięcznikiem „Architektura-murator” zapraszają na spotkanie w ramach finisażu wystawy Diverçity.

"Wystawa średnicowa" w ramach festiwalu Wars...

"Wystawa średnicowa" w ramach festiwalu Warszawa w Budowie zorganizowanego przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

Wystawa V4 Family Houses

W związku z zaproszeniem Stowarzyszenia Architektów Polskich do prezentacji najlepszych realizacji domów jednorodzinnych, która odbędzie się w ramach kolejnej edycji Wystawy V4 Family Houses, ustalono do dnia 9 lipca ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń projektów.

"Architekt poza architekturą” - Jan Ka...

Krakowski Oddział SARP zaprasza na kolejną wystawę autorską z cyklu wystaw związanych z przygotowywaną publikacją książkową “Architekt poza architekturą” - Jana Kantego Pawluśkiewicza, absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Wystawa "Urbanity - Twenty Years Later"

W imieniu Środkowoeuropejskiego Centrum Architektury CCEA oraz Niemieckiego Centrum Architektury DAZ uprzejmie informujemy, że w dniach 2-11 lipca br. w Galerii Miejskiej w Berlinie odbędzie się wystawa "Urbanity - Twenty Years Later".

20/20 Architektura Wrocławia 1990-2010

Wernisaż w Muzeum Architektury, we wtorek 22 czerwca o godz.17, wystawa czynna do 5 września 2010 r.

Wystawa plenerowa "Krakow NOW!"

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na wystawę plenerową "Krakow NOW!", którą można oglądać od 8 do 30 czerwca na Placu Szczepańskim w Krakowie.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę