Wernisaż wystawy V4 Family Houses

Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Oddział Krakowski SARP serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy V4 Family Houses, który odbędzie się w Galerii SARP Kraków, Plac Szczepański 6, w dniu 10 stycznia o godzinie 18:00.

Konrad Kucza-Kuczyński - wystawa - "70 rysun...

Serdecznie zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się 3 grudnia br. (sobota) o godzinie 17.00 w Pawilonie Wystawowym SARP przy ul. Foksal 2 w Warszawie.

Wernisaż wystawy profesora Dimitrija Mladeno...

Zarząd Oddziału Warszawskiego SARP oraz Zarząd Główny SARP serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy profesora Dimitrija Mladenovica w dniu 4 listopada 2011 roku o godz. 18.00 w Pawilonie Wystawowym SARP, ul. Foksal 2 w Warszawie

Wystawa akwarel i rysunków Wojciecha Zabłock...

17 października br. o godzinie 17.00 w sali lustrzanej Oddziału Warszawskiego SARP, przy ul. Foksal 2, odbędzie się otwarcie wystawy Wojciecha Zabłockiego "Polak Węgier dwa kompany, kiedy z szablą idą w tany".

Otwarcie wystawy "Architecture and Urbanism ...

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 października odbędzie się Otwarcie Wystawy "Architecture and Urbanism of Visegrad Four" w Praskim Belwederze.

Krakowski Oddział SARP zaprasza na kolejną w...

Dyplom Roku Krakowskiego Oddziału SARP Temat: Muzeum Techniki Autor: Antoni Banaś Promotor: prof. dr hab. inż. arch. Dariusz Kozłowski Wernisaż 12 lipca 2011 g. 18:00 Wystawa Galeria SARP. Kraków, Plac Szczepański 6. 12 lipca – 25 lipca 2011 Dyplom Roku Krakowskiego Oddziału SARP Prez...

Wystawa V4 Family Houses

W związku z zaproszeniem Stowarzyszenia Architektów Polskich do prezentacji najlepszych realizacji domów jednorodzinnych, która odbędzie się w ramach kolejnej edycji Wystawy V4 Family Houses, ustalono do dnia 1 lipca ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń projektów.

16 czerwca o godzinie 19.00 Towarzystwo Proj...

Wernisaż wystawy z okazji 20lecia istnienia pracowni odbędzie się 16 czerwca o godzinie 19ej w salonie Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Pałac Czapskich.

Wystawa retrospekcyjna - Białystok

SARP Oddział Białystok oraz Zarząd Główny SARP serdecznie zapraszają na retrospekcyjną wystawę Międzynarodowego Biennale Młodych Architektów LEONARDO Mińsk 2003-2005-2007-2009.

Konkurs "Arena dla Młodych"

Konkurs wzorniczy dla projektantów i młodych architektów.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę