XIX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2011

Data dodania: 01.02.2011 | Aktualizacja: 01.02.2011, 00:00:00

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia XIX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2011 w dniach 23 - 25 marca w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

W ramach Targów zorganizowane zostaną specjalne wystawy poświęcone współczesnemu wzornictwu. Wystawie produktów towarzyszyć będą spotkania dla architektów i projektantów:

 1. Izba Architektów RP oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich zapraszają wszystkich architektów i projektantów na trzynaste już spotkanie projektantów oświetlenia z przedstawicielami świata architektury - warsztat ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ 2011.
  Gośćmi specjalnymi spotkania będą:
  • Arch. Jerzy Szczepanik-Dzikowski - współzałożyciel pracowni JEMS Architekci - jednej z czołowych pracowni architektonicznych w Polsce, wielokrotnie nagradzanych w konkursach architektonicznych w Polsce.
  • Arch. Paolo Calafiore - włoski twórca, który rozpoczął swoją karierę od pracy nad scenografiami w najsłynniejszych włoskich teatrach. Obecnie pracuje nad projektami kulturalnymi oraz aranżuje na nowo przestrzeń architektoniczną przy wykorzystaniu oświetlenia LED.

  Spotkanie uświetnią specjalnie przygotowane dla Państwa pokazy najnowszych technologii i rozwiązań z dziedziny oświetlenia przygotowane przez firmy OSRAM i LUG.

  Spotkanie odbędzie się 24 marca, godzina 10:00, sala C1, I piętro EXPO XXI

 2. Seminarium Możliwości zwiększenia sprzedaży produktów oświetleniowych przez sklepy i salony oświetleniowe oraz salony meblowe
  Spotkanie odbędzie się 25 marca, godzina 10:00, sala A, I piętro EXPO XXI
 3. Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego zaprasza do udziału w dwudniowym seminarium Technologia LED i jej zastosowanie – możliwości, ograniczenia, przyszłość.
  Gośćmi specjalnymi Seminarium będą:
  • Wu Ling, dyrektor Beijing SSL S&T Promotion Center; dyrektor National Solid-State Lighting Program Office i Sekretarz Generalna China Solid-State Lighting Alliance, autorka strategii rozwoju chińskiego przemysłu nowych materiałów.
  • Chris Mesnager Dyrektor Generalny, Optoelectronics, TOYODA GOSEI EUROPE
  • Fred Bass, dyrektor zarządzający Neonlite International Ltd. - właściciel marki MEGAMAN®.
 4. Polska Izba Inżynierów Budownictwa zaprasza na Seminarium „Oświetlenie i iluminacja obiektów - nowoczesny sprzęt oświetleniowy”. Spotkanie jest bezpłatne dla członków PIIB.

Programy spotkań znajdziecie Państwo w załączniku.

Udział w spotkaniach 1-4 jest bezpłatny.
Rejestracja na spotkania odbywa się na stronie www.lightfair.pl www.elektroinstalacje.pl
Ilość
miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność rejestracji.

Zapraszamy także do dwiedzenia Targów SWIATŁO 2011.

Na stronie pobieżecie Państwo bezpłatną kartę wstępu na Targi.

Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie dodatkowe informacje o targach i towarzyszących im spotkaniach, warsztatach i konferencjach znajdują się na stronie internetowej www.lightfair.pl

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę