Konferencja „Domy pasywne 2007” ...

Czeskie Centrum domu pasywnego zaprasza na ...

Co dzisiaj znaczy projektować? Sympozjum w K...

Jakie znaczenie ma projektowanie dzisiaj w kontekście dramatycznych zmian zachodzących w naszym środowisku? Co można projektować? Te pytania będą przewodnim tematem nowego programu studiów magisterskich SPACE, przygotowywanego przez Zollverein School, a także tematem sympozjum, jakie odbędzie się 5 ...

XV Międzynarodowy Festiwal Architektoniczny ...

Związek Architektów Rosyjskich zaprasza zagranicznych architektów, designerów i budowniczych do wzięcia udziału w XV Międzynarodowym Festiwalu Architektonicznym „Zodchestvo 2007”, który odbędzie się w Moskwie, w Centralnej Hali Wystawowej „Manege”, w dniach 18-21 października...

VI Międzynarodowa Konferencja SACROEXPO - po...

W dniach 16-18 czerwca 2007r. w Kielcach odbyła się VI Międzynarodowa Konferencja SACROEXPO poświęcona architekturze i sztuce sakralnej pod hasłem „Kościół potrzebuje sztuki”

Międzynarodowa Konferencja Dzień Barwy

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza na Międzynarodową Konferencję Dzień Barwy, która odbędzie się 23 października 2007 roku w siedzibie Instytutu.

Konferencja prasowa inaugurująca IV edycję k...

W imieniu Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy i Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji serdecznie zapraszamy na spotkanie prasowe inaugurujące IV edycję konkursu Warszawa Bez Barier.

Kongres i warszataty "TOP DOWN / BOTTOM UP"

Kongres i warsztaty odbędą się w dniach 20-30 września w Warszawie pod patronatem Prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz. Warsztaty są częścią procesu rewitalizacji Pragi Północ i Żoliborza - przewiduje się znaczny udział społeczności lokalnych.

Konferencja "Beton- kamień współczesności"...

Redakcja miesiecznika "Architektura i Biznes" zaprasza na konferencję pod hasłem " Beton- kamień współczesności" organizowaną przez wydawnictwo „A&B” przy udziale firmy Rieder - wiodącego specjalisty w branży betonowej.

VII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techn...

Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń związanych ze stosowaniem współczesnych technologii budowlanych w Polsce i za granicą.

Konferencja „INTELIGENTNE BUDYNKI̶...

18 – 19 czerwca 2007r. Hotel Marriott, Warszawa

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę