VII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna „Problemy projektowe w kontekście nowych technologii budowlanych Kraków

Data dodania: 12.05.2007 | Aktualizacja: 12.05.2007, 00:00:00

Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń związanych ze stosowaniem współczesnych technologii budowlanych w Polsce i za granicą. Przewidywana jest prezentacja najnowszych osiągnięć w badaniach teoretycznych i doświadczeń projektowo-realizacyjnych oraz szeroka i otwarta dyskusja nad nimi. Wnioski z dyskusji mają wspierać z jednej strony praktykę zawodową, a z drugiej wskazywać kierunki badań naukowych. Innym ważnym celem konferencji jest rozpowszechnienie prezentowanych zagadnień wśród inżynierów praktyków, projektantów i wykonawców. Przewidziana jest publikacja konferencyjna recenzowanych artykułów.

Konferencja odbędzie się w Krakowie – Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24, w dniach 18-19 października 2007 r. (czwartek - piątek)

Terminy:

Niedotrzymanie ww. terminu uniemożliwi dokonanie recenzji artykułu, a w konsekwencji wykluczy jego umieszczenie w wydawnictwie.

Warunki publikacji artykułu:

Udział w konferencji jest nieodpłatny i obejmuje:

Koszty noclegów pokrywają uczestnicy.

Program konferencji:

Przewidywany program konferencji obejmuje dwie sesje tematyczne:

  1. architektura, a nowe technologie budowlane
  2. architektura krajobrazu, a nowe technologie budowlane

Ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak:

Informacje organizacyjne :

Biuro Konferencji (zgłoszenie, informacje, nadsyłanie materiałów):

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę