Konferencja Virtual Energy Forum

W dniach 10-11 grudnia 2008 odbędzie się Virtual Energy Forum, konferencja online, dotycząca zrównoważonej strategii energetycznej.

Międzynarodowa Konferencja Fundacji "Emergen...

W dniach 6-7 listopada 2008 w Paryżu (Oscar Niemeyer Area – Paris 19th; 2 place du colonel Fabien) odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Fundacji „Emergency Architects”, zatytułowana „A Different Way to be an Architect”.

Kongres Edukacji Kulturalnej

Z okazji odbywającego się Warszawie w dniach 21 – 22.10.2008 r. Kongresu Edukacji Kulturalnej przypominamy o staraniach w kierunku budowania systemu powszechnej edukacji architektonicznej w Polsce.

Założenia projektu Polskiej Polityki Archite...

W dniach 13 i 14 października w monumentalnym budapeszteńskim Pałacu Sztuk spotkali się przedstawiciele organizacji zawodowych architektów i urbanistów krajów „czworokąta wyszegradzkiego”, tj. – oprócz Węgier także Czech, Polski i Słowacji.

ZERO CO2 - Sustainable Architecture Conferen...

5 listopada 2008 Stowarzyszenie Architektów Węgierskich organizuje, w ramach Programu Roboczego MESZ - UIA - ARES "Renewable Sources in the Built Environment Towards a Suistainable Future" Konferencję ZERO CO2 - SUSTAINABLE ARCHITECTURE.

Zaproszenie na Invest Hotel i konferencję Ho...

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska HOTEL ROOM CONCEPT na targach Invest Hotel w Poznaniu w dniach 16-18/10/2008, Hala nr 3 stoisko 67.

10 października br. (piątek)godz. 10.00 kon...

Konferencja, którą organizuje Warszawskie Biuro ONZ-HABITAT wraz ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich Konferencja odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP) w Warszawie, przy ulicy Foksal 2. Wstęp wolny.

Międzynarodowa Konferencja Architektura Bez...

Konferencja odbędzie się w dniach 7-8 listopada 2008 r w Lublinie, w sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, przy ul. Spokojnej.

12 września - Konferencja i wystawa: Dizajn ...

Konferencja w której wezmą udział zaproszeni goście z Polski, a także Anglii, Holandii i Włoch odbędzie się 12.09.br w godzinach 10.00-16.30 w Śląskim Zamku Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie.

Konferencja "Word Sustainable Energy Days 2...

W dniach 25-27 lutego 2008 w Wels (Austria) odbędzie się konferencja „Word Sustainable Energy Days 2009” Więcej informacji na stronie: www.wsed.at oraz pod adresem: office@esv.or.at

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę