Międzynarodowy Kongres Architektów UIA

W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Kongresem Architektów UIA zapraszamy do zapoznania się ze stroną kongresu: http://www.uia2014durban.org/index.htm

10-11 października - Konferencja NT. REWITA...

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu konferencji ADAPTACJA I FINANSOWANIE OBIEKTÓW ZABYTKOWYCH, która tym razem jest poświęcona głównie rewitalizacji i adaptacji terenów postindustrialnych na przykładzie Żyrardowa.

Konferencja pt. "Miedzy ortodoksją a kreacją...

Uprzejmie informujemy, że w dniach 16-17 października 2013 roku odbędzie się piąta cykliczna konferencja pt. "Miedzy ortodoksją a kreacją. Dialog konserwatorsko-architektoniczny", organizowana corocznie przez Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie wraz ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SA...

Między ortodoksją a kreacją. Dialog konserwa...

Uprzejmie informujemy, że w dniach 16-17 października 2013 roku odbędzie się piąta cykliczna konferencja pt. „Miedzy ortodoksją a kreacją. Dialog konserwatorsko-architektoniczny”, organizowana corocznie  przez Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie wraz ze Stowarzyszeniem Archit...

Konferencja Europejskiego Forum Polityk Arch...

Kolejna Konferencja EFAP pod hasłem "Interes publiczny w architekturze", odbędzie się w Wilnie w dniach 12-14 września 2013 roku i jest częścią programu litewskiej prezydencji w Unii Europejskiej.

Lista projektów zakwalifikowanych do wystawy...

Lista projektów zakwalifikowanych do wystawy “Domy Jednorodzinne w Krajach Grupy Wyszehradzkiej” 2013

Konferencja EFAP w Wilnie

Uprzejmie informujemy, że w ramach Litewskiej Prezydencji w Radzie UE w dniach 12-14 września br. odbędzie się Konferencja EFAP w Wilnie.

V Konferencja dla Budownictwa

Związek Pracodawców Producentów Materiałów dla Budownictwa zaprasza serdecznie do uczestnictwa w jubileuszowej V Konferencj i dla Budownictwa, która odbędzie się 21 i 22 maja 2013 r. w hotelu Narvil w Serocku k. Warszawy.

Konferencja z cyklu "Zachowanie dziedzictwa ...

Konferencja odbędzie się w Teatrze Stanisławowskim w Starej Pomarańczarni na terenie Łazienek Królewskich w Warszawie w dniach 25-26 marca 2013 r.

Konferencja ARCHITEKTURA MUZYKI

Muzyka i architektura są dziedzinami pokrewnymi. Istnieje wiele reguł wspólnych dla tych dwóch dziedzin, a zasady kompozycji są podobne; terminy takie, jak rytm, rym, uwertura, coda, kontrapunkt staccato albo legato można stosować w obu dziedzinach.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę