Konferencja "PRZYJAZNE PRZESTRZENIE EUROPY. ...

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji przy współpracy Międzynarodowej Unii Architektów oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich organizuje konferencję "PRZYJAZNE PRZESTRZENIE EUROPY. Od programu do realizacji."

Konferencja - "Polityka Architektoniczna. Po...

Stowarzyszenie Architektów Polskich i Narodowe Centrum Kultury mają zaszczyt zaprosić na konferencję prezentacyjną projektu dokumentu "Polska Polityka Architektoniczna. Polityka jakości krajobrazu, przestrzeni publicznej, architektury" w dniu 6 maja 2009 r. w Pawilonie SARP w godz. 12.30 - 17.00. ...

Konferencja - Kultura Przestrzeni Gminy

Konferencja naukowa 23 i 24 kwietnia 2009r. w Mrozach pod patronatem prorektor SGGW prof. dr hab. Krystyny Gutkowskiej.

Konferencja Architektura Kurortowa

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji ARCHITEKTURA KURORTOWA, która odbędzie się 24-25 kwietnia 2009 r. w Połczynie Zdroju, pod Patronatem Honorowym Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Między ortodoksją a kreacją - dialog konserw...

Konferencja zorganizowana przez Muzeum Etnograficzne, Stowarzyszenie Architektów Polskich, Stowarzyszenie Konserwatorów Zabytków i Firmę SOPRO.

Konferencja prasowa: Obywatelski sprzeciw wo...

...odbędzie się w siedzibie SARP, ul. Foksal 2 we wtorek dnia 3 marca 2009 r. o godz. 16:00. Planowany czas trwania: 1 godzina

3 marca - wtorek konferencja: Budownictwo - ...

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pod tytułem "Budownictwo - szerokie możliwości usprawnienia najważniejszych procesów poprzez informatyzację” organizowanej przez firmę ATUTOR oraz IBM Business Partner, która odbędzie się w najbliższy wtorek, 3 marca 2009 roku w Warszawie, w biuro...

Zgłoszenia na konferencję Odnowa Krajobrazu ...

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej organizuje kolejną konferencję z cyklu ULAR - Odnowa Krajobrazu Miejskiego, która odbędzie się w Ustroniu w dniach 28 - 29 maja 2009 roku.

Konferencja z cyklu European Forum for Archi...

W dniach 16-19.02.2009, w Pradze odbędzie się, organizowana przez Czeską Izbę Architektów oraz czeskie Ministerstwo Rozwoju Regionalnego kolejna konferencja z cyklu European Forum for Architectural Policy (EFAP), poświęcona Politykom Architektonicznym.

Konferenca "Budynki pasywne i niskoenergetyc...

Stowarzyszenie Architektów Węgierskich zaprasza do udziału w organizowanej w ramach współpracy Grupy Wyszehradzkiej konferencji "Budynki pasywne i niskoenergetyczne", która odbędzie się w dniu 5.02.2009 r. w Budapeszcie.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę