Informacja - konkurs SARP nr 989

Data dodania: 01.08.2019 | Aktualizacja: 05.08.2019, 15:40:37

Stowarzyszenie Architektów Polskich przypomina, że pozostało tylko kilka dni na składanie „Wniosków o dopuszczenie do udziału w  konkursie architektoniczno-urbanistycznym na opracowanie koncepcji architektonicznej wraz z zagospodarowaniem terenu dla Fazy A i Fazy B inwestycji pn. „Budowa budynku naukowo-dydaktycznego przy ul. Bednarskiej 2/4 ” (Faza A inwestycji realizowana w ramach Programu Wieloletniego pn. „Uniwersytet Warszawski 2016-2025”).

Ostateczny termin dostarczenia upływa 13 sierpnia br. o godzinie 15.00.

Pragniemy poinformować, że w regulaminie konkursu poprawiono błędną godzinę dostarczania ww. wniosków.

Zgodnie z zamieszczanymi anonsami, w dniu 30 lipca br. odbyło się spotkanie informacyjne, na którym przedstawiciele Uniwersytetu Warszawskiego i SARP przekazali informacje nt. konkursu. Zaprezentowano  tzw. „makietę-matkę”, która będzie pomocna dla oceny przez Sąd Konkursowy  opracowań studialnych I etapu konkursu. Makieta jest  dostępna dla Uczestników konkursu w holu Biura ZG SARP (I piętro) przy ulicy Foksal 2 w Warszawie w godzinach 9.00-16.00.

Na stronie onkursu https://www.sarp.pl/pokaz/konkurs_sarp_nr_989,2742/ została zamieszczona angielska wersja Regulaminu, będąca materiałem pomocniczym. Przypominamy, że konkurs prowadzony jest w języku polskim. 

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę