Ogłoszenie konkursu na wykonanie koncepcji p...

Przedmiotem konkursu jest wykonanie koncepcji pomnika Romana Dmowskiego - wraz z otoczeniem. Pomnik ma być usytuowany na skwerze po południowej stronie skrzyżowania Al. Ujazdowskich z Al. J.CH. Szucha, w pobliżu pl. Na Rozdrożu w Warszawie.

Nowe terminy konkursu - Katowice

Nowe terminy konkursu realizacyjnego, ogólnopolskiego, otwartego (za zgłoszeniami) na Opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej, urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania ulic Św. Jana, Dworcowej, Mariackiej oraz Mielęckiego Stanisława i Staromiejskiej w Katowicach

Wyniki konkursu na wykonanie koncepcji przeb...

Ogłoszono wyniki konkursu na wykonanie koncepcji przebudowy placu Weteranów 1863r. z budową domu kultury i sali widowiskowej w Warszawie.

Zakończenie I etapu konkursu Primulus 2005

Zamieszczamy wyniki I etapu konkursu Primulus 2005.Uwaga!Daty wernisażu i wystawy uległy zmianie w stosunku do wcześniej ogłoszonego terminarza: Wernisaż: 4.06.2005 r. godz.12:00 Wystawy:20.05.2005 r. - 5.06.2005 r.

Miasto w górę i w dół - zakończenie 8 edycji...

20 kwietnia w Pawilonie Wystawowym SARP w Warszawie, ul. Foksal 2, odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Konkursu Studenckiego organizowanego po raz ósmy przez miesięcznik „ARCHITEKTURA-murator”.

Rozstrzygnięcie II etapu Konkursu - Konstanc...

Rozstrzygnięcie II etapu Konkursu na koncepcję rewaloryzacji i modernizacji Parku Zdrojowego wraz z zagospodarowaniem fragmentu terenu przyległego do parku oraz modernizacji i odtworzenia Pasażu Sienkiewicza i pasażu Źródlana w Konstancinie - Jeziornie

Komunikat nr 1 do konkursu - Katowice

Konkurs urbanistyczno-architektoniczny na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej ulic: Św. Jana, Dworcowej i Mariackiej w Katowicach Wszystkich zainteresowanych uprzejmie informujemy, że w związku z wprowadzonymi zmianami w regulaminie konkursu, ulega przedłużeniu termin składania wniosków ...

Theatrum Gedanense i inne konkursy

Dnia 11 kwietnia 2005 r. o godz. 13.00 na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej (sala wykładowa 101), odbędzie się wykład gościnny Richarda Jobsona i Tima Bradleya - Laureatów Międzynarodowego Konkursu na Teatr Elżbietański w Gdańsku.

Nagrody Ministra Infrastruktury za wybitne o...

Wzorem lat poprzednich w roku 2005, po raz pięćdziesiąty, przyznane będą nagrody Ministra Infrastruktury za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie architektury, budownictwa, planowania przestrzennego, urbanistyki oraz geodezji i kartografii.

Konkurs na zagospodarowania ulic Św. Jana, D...

Prezydent Miasta Katowice we współpracy z SARP O. Katowice ogłasza konkurs realizacyjny, ogólnopolski, otwarty (za zgłoszeniami) na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej, urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania ulic św. Jana, Dworcowej, Mariackiej w Katowicach

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę