Westival Architektury

Data dodania: 09.10.2012 | Aktualizacja: 09.10.2012, 00:00:00

Szanowni Państwo,

Po raz kolejny szczeciński oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich organizuje Westival Architektury. W tym roku jego hasłem przewodnim są hologramy świadomości - indywidualne projekcje myśli o sztuce, przestrzeni, architekturze, czasie i związkach między nimi. 
Z tą intencją zaprosiliśmy wybitnego przedstawicieli sztuki architektury, Fernando Menisa by podzielił się z nami swoimi projekcjami, zaprezentujemy też credo i ścieżki twórczości prof. Dariusza Kozłowskiego. Pragniemy również połączyć się myślami z naszym, nieobecnym już niestety kolegą, wybitnym architektem Staszkiem Kondarewiczem, zanurzyć raz jeszcze w jego twórczość i otoczyć wspomnieniami jego osobowości . 
Westival będzie mieć też swój czas poświęcony sposobom na przyjazne, inteligentne miasto – w wymiarze strategii przestrzennych i regulacji prawnych. 
Program dopełnią warsztaty twórcze, filmy i spotkania kuluarowe z intencją inspirujących kontaktów.

Organizacja Westivalu jest możliwa dzięki wysiłkowi członków SARPu oraz wsparciu organizacji i osób, którym kształt otaczającej nas przestrzeni Miasta jest bliski sercu. W tym gronie z radością witamy Zachodniopomorską Izbę Architektów RP.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Westivalu.

Prezes SARP Szczecin architekt Marek Orłowski

Szczegóły na stronie SARP O. Szczecin: http://www.westival.szczecin.art.pl/

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę