Warsztaty w domach pasywnych - uczestnictwo bezpłatne!

Data dodania: 03.06.2009 | Aktualizacja: 03.06.2009, 00:00:00
Warsztaty, odbędą się w dniach 17-18 czerwca 2009 r. na terenie akcji Budowa Domu Pasywnego.
W załącznikach znajdują się formularze zgłoszeniowe oraz kompletna informacja o imprezie wraz z harmonogramem.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Velux

Partnerzy SARP:
Equitone Wienerberger
Powrót na górę