Studia podyplomowe online na Politechnice Mediolańskiej

Data dodania: 20.09.2012 | Aktualizacja: 20.09.2012, 00:00:00

Politechnika Mediolańska, jedna z najlepszych włoskich politechnik i uczelni technicznych, zaprasza na studia podyplomowe ONLINE dla absolwentów studiów II stopnia (magisterskich) kierunków ARCHITEKURA i BUDOWNICTWO (oraz pokrewnych).

Politechnika oferuje 2 kierunki studiów podyplomowych do wyboru:

BUDOWNICTWO I INFRASTRUKTURA ZRÓWNOWAŻONA/EKOLOGICZNA (Sustainable buildings and infrastructures)
Przygotowanie specjalistów w dziedzinie projektowania konstrukcji zrównoważonych/ekologicznych o niskim wpływie na środowisko (LEED, ITACA) zarówno nowych jak i renowacji/rekwalifikacji istniejących.
(Professional specialisation in low environmental impact construction design (LEED, ITACA) for new developments as well as renovation of existing buildings).

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI (PROJECT MANAGEMENT) W BUDOWNICTWIE LĄDOWYM I INFRASTRUKTURALNYM (Project management of civil structures and infrastructures)
Przygotowanie specjalistów w dziedzinie wyceny inwestycji real estate oraz zarządzania (executive management) dużymi inwestycjami /kierownictwo budowy.
(Professional specialisation in economic assessment of real estate investment and executive management of large building sites).

Wykłady online prowadzone są w języku włoskim oraz w języku angielskim.

Wykłady prowadzone w trybie online za pomocą nowoczesnej platformy e-learningowej Blackboard (nie jest potrzebny zakup dodatkowych programów czy też urządzeń) pozwalają na uczestnictwo w zajęciach w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności rezygnacji z innych zajęć czy zobowiązań (również tych zawodowych) i obecności studenta w Mediolanie. Wykłady odbywają się w trybie synchronicznym (aktywne uczestnictwo w zajęciach wraz z wykładowcami i studentami za pomocą zdalnego dostępu) i asynchronicznym (odczyt i odsłuch wykładów już zarejestrowanych).

Czas trwania studiów: od listopada 2012 do października 2013.

Koszt uczestnictwa : 3500 euro /1 kierunek

Wymagania:

Odnośnie wszelkich informacji dotyczących studiów oraz kwestii związanych z wnioskiem o przyjęcie na studia osobą do kontaktu jest mgr inż. Mario Tropea (e-mail: tropea@stru.polimi.it, tel. kom +39 392 40 69 385, kontakt w j.angielskim lub włoskim)
Informacje odnośnie szczegółowego programu wykładów, dokumentów oraz organizacji kursów online dostępne są pod adresem:
http://www.promos-milano.it/Polimi/Postgraduate_Online_Courses.kl
http://masterpesenti.stru.polimi.it
oraz w załącznikach.

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Equitone

VELUX ArchiTips

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę