Seminarium dla architektów i projektantów wnętrz - 3 września 2010, EXPO XXI

Data dodania: 22.07.2010 | Aktualizacja: 22.07.2010, 00:00:00

Motyw przewodni: Nowe trendy w designie. Innowacyjne rozwiązania w stylizacji przestrzeni mieszkalnej

Targi IDEALNY DOM I WNĘTRZE 3-5 września 2010, EXPO XXI, Warszawa

Seminarium dla Architektów i Projektantów Wnętrz organizowane co roku podczas Targów IDEALNY DOM I WNĘTRZE na początku przyciąga coraz więcej specjalistów z całej Polski zajmujących się wnętrzarstwem. Patronem honorowym Seminarium jest Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych, a Patronami medialnymi magazyn Dobre Wnętrze oraz Wnętrza Komercyjne.

Tegorocznym gościem specjalnym seminarium będzie francuski designer Christian Ghion. Jest to artysta, który projektuje dla największych firm na świecie. Jego prace znajdują się dziś w Muzeum Guggenhaima w Nowym Yorku, Muzeum Sztuki Dekoracyjnej i Centrum Georgesa Pompidou w Paryżu. Zaprojektowane przez Christiana Ghiona przedmioty były wielokrotnie nagradzane, a w ostatnim czasie wielkie uznanie i nagrodę RED DOT za wyjątkowe wzornictwo otrzymał zaprojektowany przez niego grzejnik RUNTAL SPLASH.

Seminarium, w którym proponujemy Państwu udział, ma na celu pomoc w dotarciu do różnorodności na rynku oraz pokazanie tendencji i nowości w aranżacjach. Ponadto targi same w sobie na pewno uzupełnią tę wiedzę, gdyż dadzą możliwość porównania produktów na stoiskach wystawców i w bezpośrednich rozmowach z producentami i dystrybutorami dowiedzenia się niezbędnych szczegółów.

Zapraszamy Państwa do udziału w Seminarium dla Architektów i Projektantów Wnętrz. Odbędzie się ono 3.09, w Sali B na I piętrze EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. To wyjątkowa okazja, aby w kompleksowy sposób, w teorii i praktyce, zapoznać się z najnowszymi tendencjami na rynku.

W załączeniu przesyłamy program Seminarium oraz kartę zgłoszenia. Prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie do biura Agencji SOMA. Zgłoszenia przyjmujemy do 27.08. 2010.

Udział w Seminarium jest bezpłatny. Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia będą mogli również bezpłatnie zwiedzić targi. Zapraszamy!

Agencja SOMA
Organizator Targów i Konferencji
ul. Bronikowskiego 1
02-796 Warszawa 2

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę