Raport

Data dodania: 09.10.2023 | Aktualizacja: 09.10.2023, 11:51:05

Raport „BIM i cyfrowe narzędzia pracy wśród projektantów 2023” gotowy do pobrania.

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że raport: „BIM i cyfrowe narzędzia pracy wśród projektantów 2023”, którego nasza organizacja była partnerem, jest już gotowy do pobrania. 

Udało się w nim zebrać, a następnie przeanalizować opinie 111 czynnych zawodowo projektantów.

Uczestnicy badania udzielili odpowiedzi na 20 pytań dotyczących m.in takich obszarów jak:

Raport rzuca światło na dynamiczny rozwój technologii BIM w Polsce wśród projektantów. To potwierdzenie, że nasi specjaliści są gotowi inwestować w swoje umiejętności i wdrażać nowoczesne narzędzia, aby wykorzystać pełen potencjał technologii BIM w swojej pracy. To fascynujący sygnał dla przyszłości branży projektowej w naszym kraju.

Chcielibyśmy podkreślić, że raport ten nie jest jedynie zbiorem danych, lecz również głosem samej branży projektowej. To wyraz współpracy i zaangażowania projektantów w rozwijanie swoich umiejętności oraz doskonalenie procesów projektowych.

Zapraszamy do pobrania i zapoznania się z wynikami raportu, który dostępny jest na stronie: https://bimally.pl/bim-i-cyfrowe-narzedzia-pracy/

Autorami badania byli: Piotr Trusiewicz (BIM ALLY Sp. z o. o.) oraz dr Iwona Piekunko-Mantiuk (Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej)

Wśród partnerów badania znaleźli się: Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej, Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP), Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Izba Projektowania Budowlanego, buildingSMART Polska, BIM Meetup, Polski Klaster Budowlany, Architektura i Biznes, Kongres Trendy 2023, Termomodernizacja.pl, BIMblog.pl

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę