Prime Property Award 2008 - Konkurs Union Investment Real Estate AG

Data dodania: 21.12.2007 | Aktualizacja: 21.12.2007, 00:00:00

Konkurs Prime Property Award 2008 skierowany jest do inwestorów oraz właścicieli nieruchomości odpowiedzialnych za nowe przedsięwzięcie budowlane, renowację lub rozbudowę istniejących obiektów, którzy przyczynili się w istotny sposób do podniesienia wartości lub rozwoju terenów miast w Europie i którzy odnieśli na tym polu sukces komercyjny.

Jury oceniające prace będzie między innymi zwracało uwagę na zachowanie dziedzictwa architektonicznego, kontekstu miejskiego i środowiska naturalnego, wykorzystanie rozwiązań ekologicznych, a także komfort, funkcjonalność oraz dostępność obiektów. Innym ważnym kryterium oceny będzie partnerska współpraca sektora prywatnego i publicznego przy realizacji projektów.

Ostateczny termin składania prac: 31 stycznia 2008 r.
Rozstrzygnięcie konkursu: sierpień 2008 r.

W konkursie przewidziano nagrody o łącznej wartości 30 000 EUR.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się jesienią 2008 r. na Międzynarodowych Targach Nieruchomości Inwestycyjnych Expo Real w Monachium.

Szczegółowe informacje i rejestracja dostępne są na stronie internetowej www.prime-property-award.com, a także pod adresem e-mailowym: info@prime-property-award.com

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę