Międzynarodowy Konkurs Torsanlorenzo Prize 2008

Data dodania: 08.02.2008 | Aktualizacja: 08.02.2008, 00:00:00

Celem Konkursu jest zaprezentowanie zrealizowanych założeń krajobrazowych oraz promowanie jakości przestrzeni leśnych i miejskich przestrzeni zielonych. W tym roku konkurs organizowany jest po raz szósty, a po raz czwarty we współpracy z Międzynarodową Unią Architektów (UIA).

Do konkursu dopuszczone zostaną zrealizowane projekty dotyczące jednej z trzech następujących sekcji:

Konkurs otwarty jest dla architektów oraz innych specjalistów zaangażowanych w projekty krajobrazowe i środowiskowe, którzy zrzeszeni są w krajowych organizacjach zawodowych. W konkursie nie mogą brać udziału projekty, które zdobyły już nagrody w innych konkursach.

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne. Rejestracja następuje wraz ze zgłoszeniem dokumentów. Zgłoszenie należy wysłać organizatorom pocztą albo kurierem lub dostarczyć własnoręcznie nie później niż w piątek 7 marca 2008 r. Zgłoszenia wysłane pocztą lub kurierem muszą dotrzeć do organizatorów najpóźniej 17 marca 2008 r.

W każdej z trzech sekcji zostaną przyznane dwie nagrody: pierwsza o wartości 2500 EUR, druga o wartości 1000 EUR. Oficjalna uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 3 maja 2008 r.

Szczegółowe informacje na stronie: www.premiotorsanlorenzo.it
lub pod e-mailem: info@premiotorsanlorenzo.it

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę