Kongres Pożarnictwa FIRE EXPO PGE 2022 na PGE Narodowy

Data dodania: 22.07.2022 | Aktualizacja: 22.07.2022, 16:18:03

Dzień z Bezpieczeństwem Pożarowym na PGE Narodowy, jedno z najbardziej znanych w Polsce wydarzeń branży ochrony przeciwpożarowej i security powraca na PGE NARODOWY! ZAREZERWUJ SWÓJ CZAS www.firesecurityexpo.pl Znakomite gremium Ekspertów, bogaty program wykładów i pokazów!Jesteś projektantem, architektem, strażakiem? Planujesz inwestycję a może zarządzasz obiektem lub masz aktualnie techniczny problem na budowie? To nie mogłeś trafić lepiej! Przyjdź na kongres i skonsultuj go bezpłatnie z prawnikiem, rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych lub doradcą technicznym!

Konfrontacja przepisów w zakresie ochrony przeciwpożarowej z ich realizacją w praktyce na różnych etapach od projektu po odbiory i eksploatację. Pokazy i testy w jednym czasie i miejscu! Mamy dla Ciebie sporą porcję nowych, nurtujących i aktualnych tematów. Przyjdź i przetestuj na żywo!

ZMIANY PRZEPISÓW, NOWE NORMY, WYTYCZNE, ZAPOWIEDZI KOLEJNYCH - CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? Najważniejsze i najtrudniejsze problemy oraz rozwiązania ochrony przeciwpożarowej w jednym czasie i miejscu! POZNAJ NOWOŚCI TEGOROCZNEJ EDYCJI, SPRAWDŹ CO ZOBACZYSZ W TYM ROKU!

Nowości, bonusy i konkursy o łącznej wartości 20.000 PLN! 

Ciekawe testy i pokazy (kilka wybranych): 

Pobierz zaproszenie, weź delegację, przyjedź na Kongres! UDZIAŁ BEZPŁATNY! Dowiedz się więcej - wejdź na stronę wydarzenia www.firesecurityexpo.pl

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę